Wybierz swój sklep:

Z myślą o Klubowiczach organizujemy różnego rodzaju atrakcje w Kuchni Spotkań, gdzie czekają ciekawi goście, masa atrakcji, wiedzy i przede wszystkim - dobra zabawa.

finał turnieju
gier planszowych

Termin turnieju
27 listopada

Zdjęcie z warsztatów

Finałowa rozgrywka

Pamiętacie naszą grę planszową „Dom Przyjazny dla Planety”? 27 listopada w Kuchni Spotkań IKEA odbył się finał Turnieju Gier Planszowych, gdzie zawodnicy stanęli ze sobą oko w oko, by sięgnąć po tytuł Mistrza Planszówek. Droga do finału nie była prosta, najpierw trzeba było przejść eliminacje, które odbywały się w sklepach IKEA w całej Polsce. Ostateczne starcie zgromadziło 25 zawodników, wraz z nimi stawiły się ich rodziny i przyjaciele, którzy zagrzewali ich do walki.

Oprócz finałowej gry na naszych gości czekały warsztaty kulinarne, podczas których wraz z kucharzem mogli przygotować smakołyki dla pozostałych uczestników. Spod ręki mistrza i jego pomocników wyszły między innymi babeczki z łososiem, przekąski z cukinii, a na deser pyszny, czekoladowy mus.

Odwiedzili nas również autorzy gry – Adam Kwapiński oraz Mateusz Zaród, którzy osobiście pogratulowali zwycięzcom. Każdy z uczestników opracował swoją strategię: oszczędzanie prądu lub inwestowanie w dobry sprzęt. Ale nad każdą dobrą taktyką w grach planszowych króluje ponad wszystko #zabawymoc. Najlepszymi strategami okazały się panie. Pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Sałbut, drugie miejsce przypadło Angelice Mendakiewicz, a trzecie pudło na podium zajęła Laura Dzieniewicz. Gratulujemy!


Kuchnia Spotkań
z Beatą Tyszkiewicz

Termin warsztatów
3 listopada

Zdjęcie z warsztatów

Z Damą w kuchni

Beatę Tyszkiewicz mieliśmy okazję gościć w Kuchni Spotkań IKEA 3 listopada, kiedy poprowadziła warsztaty kulinarne inspirowane jej domowymi przysmakami. Pani Beata traktuje gotowanie jako okazję do spotkania ze znajomymi. Posiłek musi być prosty w przygotowaniu, aby gospodyni miała czas na rozmowę z gośćmi. Klubowicze IKEA FAMILY mieli okazje pomóc aktorce przy przygotowaniu jej specjałów, a także przy serniku, na temat którego krążą już legendy wśród znajomych Pani Beaty.

Przepisy i sposoby na dania #poswojemu Beaty Tyszkiewicz znalazły się w niedawno wydanej książce kucharskiej „Bajaderka”.


Chciałbyś wziąć udział w organizowanych przez IKEA warsztatach? Upewnij się, że subskrybujesz nasz biuletyn, dzięki któremu otrzymasz zaproszenie.

Zgodę na komunikację sprawdzisz w swoim profilu po zalogowaniu. Jeżeli nie jesteś Klubowiczem, dołącz do nas i odwiedź nas na jednym z warsztatów.


Czekamy na Ciebie w Kuchni Spotkań IKEA!