Wybierz swój sklep:

Masz jakieś pytanie?

Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące IKEA FAMILY, które nie zostało poruszone na tych stronach, tu możesz poszukać odpowiedzi.

Pytania dotyczące uczestnictwa

 • W jaki sposób jestem nagradzana/ny za uczestnictwo w programie IKEA FAMILY?

  IKEA FAMILY różni się od innych programów lojalnościowych, nie nagradzamy Cię punktami za każdą wydaną złotówkę. Niezależnie od tego, ile wydajesz na swoje zakupy w sklepach IKEA, wszystkie przywileje dla klubowiczów są dla Ciebie dostępne. Zaraz po zapisaniu się do programu. Nie musisz zbierać żadnych punktów, nie musisz czekać. Jeśli cokolwiek przygotowujemy dla klubowiczów IKEA FAMILY, zawsze możesz z tego skorzystać – to Ty decydujesz, kiedy, z których przywilejów i jak często chcesz korzystać. My nie wyznaczamy Ci żadnych limitów.

 • Gdzie mogę używać karty IKEA FAMILY?

  Niezależnie od tego, w którym sklepie zapisałaś się do programu (ani który sklep wybrałaś jako swój ulubiony), możesz używać swojej karty IKEA FAMILY we wszystkich sklepach IKEA na świecie, które posiadają program lojalnościowy. Zgodnie jednak z polityką dotycząca przetwarzania danych przez zagraniczne jednostki IKEA, na Twoim indywidualnym koncie IKEA FAMILY zapisane zostaną tylko zakupy dokonane w polskich sklepach IKEA. Pamiętaj też, aby przed wizytą w sklepie sprawdzić na naszej stronie internetowej, jakie przywileje i niespodzianki czekają na Ciebie w danym momencie w sklepie, do którego się wybierasz.

 • Czy powinnam przeciągać przez czytnik kart swoją kartę IKEA FAMILY nawet wtedy, gdy nie kupuje produktów IKEA FAMILY?

  Tak. Dzięki temu, że rejestrujesz każde swoje zakupy, możemy lepiej Cię poznać – co kupujesz, jak często nas odwiedzasz. Tym skuteczniej możemy Ci podpowiedzieć, dzięki jakim rozwiązaniom dostępnym w sklepach IKEA możesz urządzić mieszkanie lub dom tak, jak potrzebujesz, jak marzysz. Dlatego tak ważne jest, abyś za każdym razem robiąc zakupy w sklepach IKEA, okazywała kartę IKEA FAMILY przy kasie. Nawet jeśli nie korzystasz w tym momencie z żadnej promocji dla klubowiczów IKEA FAMILY.

 • Kto może starać się o kartę?

  Każdy, kto ukończył 18 lat.

 • W jaki sposób można wycofać się z uczestnictwa w programie?

  Możesz zrezygnować z uczestnictwa w programie w każdej chwili - przejdź do "Mój Profil" i postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi pod hasłem "rezygnacja z uczestnictwa".

Pytania dotyczące karty

 • Zgubiłam/uszkodziłam kartę. W jaki sposób mogę dostać nową?

  W celu otrzymania nowej plastikowej karty, należy odwiedzić sklep IKEA i podejść do jednego z kiosków znajdujących się w dziale IKEA FAMILY. Na ekranie kiosku kliknij „Wydrukuj kartę” i postępuj zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Pamiętaj, że z karty można również korzystać, używając aplikacji mobilnej IKEA FAMILY.

 • Ukradziono mi kartę. Co należy zrobić w tej sytuacji?

  Nie martw się. Nie ma żadnego ryzyka, że złodziej uzyska dostęp do twoich danych, jeśli ma twoją kartę IKEA FAMILY – na karcie nie ma twoich danych osobowych. (jedyne co złodziej może zrobić, to skorzystać z przywilejów dla klubowiczów w sklepie IKEA). W celu otrzymania nowej plastikowej karty, należy odwiedzić sklep IKEA i podejść do jednego z kiosków znajdujących się w dziale IKEA FAMILY. Na ekranie kiosku kliknij „Wydrukuj kartę” i postępuj zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Pamiętaj, że z karty można również korzystać, używając aplikacji mobilnej IKEA FAMILY.

 • Czy mój partner może używać karty na mój rachunek?

  Karta jest osobiście przypisana Tobie. Jeśli Twoi bliscy chcą skorzystać z przywilejów dla klubowiczów, najlepiej będzie, jeśli zapiszą się do programu IKEA FAMILY podając swoje dane – otrzymają wtedy swoją własną kartę i nie będzie potrzeby dzielenia się jedną.

 • Czy moja karta IKEA FAMILY daje mi kredyt?

  Nie, podstawowa pomarańczowa karta IKEA FAMILY nie daje kredytu. Jeśli jesteś zainteresowana kartą kredytową IKEA FAMILY, wydajemy takie karty wspólnie z bankiem Ikano – szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej lub w Punkcie Obsługi Kredytowej w każdym sklepie IKEA w Polsce.

Pytania dotyczące komunikacji

 • Jak mogę dowiedzieć się, jakie są teraz oferty IKEA FAMILY?

  Bieżące informacje są zawsze umieszczane na stronie internetowej www.IKEA.pl/family. Klubowiczom, którzy wyrazili zgodę, wysyłamy także newslettery na adres mailowy, w którym informujemy z wyprzedzeniem, jakie oferty, niespodzianki czekają na klubowiczów w ich ulubionym sklepie IKEA.
  Jeśli chciałabyś otrzymywać newsletter od IKEA FAMILY (a go nie otrzymujesz), wejdź w swój profil na stronie internetowej www.IKEA.pl/family, sprawdź czy podałaś nam swój adres e-mail i wyraziłaś zgodę na otrzymywanie od nas korespondencji mailowej.

 • Kiedy otrzymam pierwszy biuletyn elektroniczny?

  Newslettery wysyłamy 2-3 razy w miesiącu – pierwszy newsletter otrzymasz więc mniej więcej w ciągu 2 tygodni od zapisania się do programu IKEA FAMILY.

 • Jestem uczestnikiem programu IKEA FAMILY, ale nie otrzymałam żadnych ofert ani pocztą, ani mailem. Jak to możliwe?

  Z naszymi klubowiczami komunikujemy się przede wszystkim drogą elektroniczną - jeśli chciałabyś otrzymywać newsletter od IKEA FAMILY (a go nie otrzymujesz), wejdź w swój profil na stronie internetowej www.IKEA.pl/family, sprawdź czy podałaś nam swój adres e-mail i wyraziłaś zgodę na otrzymywanie od nas korespondencji mailowej.

Asortyment IKEA FAMILY

 • Czy mogę zwracać produkty IKEA FAMILY?

  W sklepach IKEA można dokonywać wszystkich produktów zgodnie z zasadami podanymi na stronach IKEA. Klubowicze IKEA FAMILY, którzy zarejestrowali dany zakup przy użyciu karty IKEA FAMILY nie musza okazywać dowodu zakupu podczas dokonywania zwrotu.