Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MAGDALENA DĘBIŃSKA-KUBIAK

 konkurs zakończony (10)

Zdjęcie galerii
   Nasze ostatnie, o dziwo - wspólne dzieło to toaletka na ścianie, bo gdzieś przecież musi stać lusterko i lakiery do paznokci... Półki i wieszak nabyłyśmy oczywiście w IKEA.
Zdjęcie galerii
   Pokój czternastolatki to już nie jest mój pokój.Sama sobie wybrała kolory, zdjęła powieszone przez mnie obrazki i zastąpiła je plakatami ze swoimi idolami, zamiast rolety jest cienka firanka, jedna z szafek powędrowała na dół, bo trzeba było zawiesić baldachim... Z moich pomysłów został tylko podest z szufladami pełnymi skarbów i biurko, które dwiema nogami stoi na podłodze, a dwiema na podeście.
Zdjęcie galerii
   Szafa była już w tym mieszkaniu, kiedy się do niego przeprowadziłyśmy. Ponieważ były półprzezroczyste (widać u gory) - zamalowałam je farbą tablicową. Córce marzy się nowa szafa.. (czyżby miał to byc czwarty PAX w moich domu?)
Zdjęcie galerii
   Detale są istotne - zdjęcia koreańskich idoli na tablicy, puszka na kosmetyki dziewczyńskie, legowisko na parapecie (wymyślone przez córkę), pluszak uszyty przez mnie i stolik pożyczony z dużego pokoju (niebawem jedziemy kupić biały stolik LACK).
Zdjęcie galerii
   Słoiki na ciasteczka i orzeszki wymyśliła sama i okazało się, ze są takie w IKEA, mapy i globus na półce (tu zainspirowały mnie globusy w pokoju nastolatki w dziale inspiracji na stronie IKEA, nieśmiertelne komódki - mamy ich z w domu chyba z dziesięć - niektóre mają po 20 lat:) Nogi na kółkach na podeście - to dwie nogi biurkowe (szkoda, ze w IKEA nie ma już tych nóg, można je było obciąć...).

Komentarz IKEA FAMILY:

  Podest kryjący skarby nastolatki - świetny pomysł! Podobnie jak szafa pomalowana farbą tablicową. Bardzo kreatywny, pozytywnie zwariowany pokój :)
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 IWETTA STARCZEWSKA27.08.2016
Przecudne! jak nazywają się szafki nad biurkiem?
 MAGDALENA DĘBIŃSKA-KUBIAK27.08.2016
besta z ikei
 EWELINA JAMROZIAK12.10.2016
Widzę córka jest fanką koreańskiej muzyki i przystojnych chłopców z Korei. Tak więc również fanka mogę powiedzieć, że bardzo ładny pokój i funkcjonalny dla zapalonych fanów