Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

KAROLINA AUGUSTYN

 konkurs zakończony (19)

Zdjęcie galerii
   Pokój mojej 5-letniej córki. Komoda i szafa IKEA zostały trochę przerobione, jedna za pomocą okleiny meblowej, drga przy pomocy farby i dekorów meblowych. Dużo dodatków zrobiłam sama, lub przerobiłam. Staram się aby była to przestrzeń, która dopowiada gustowi małej dziewczynki a z drugiej strony była funkcjonalna.
Zdjęcie galerii
   Większość książek ukryta jet w szafie, naszej kolekcji nie udźwignie żadna półka. Te które aktualnie czytany są wyeksponowane na półkach nad łóżkiem.
Zdjęcie galerii
   Szafa IKEA została przemalowana na niebiesko, dokleiłam dekory meblowe i zamontowałam nowe gałki. Prawda, że wygląda zupełnie inaczej?
Zdjęcie galerii
   Komoda z górami to moja największa duma. Okleina meblowa, która była potrzebna to tej metamorfozy to koszt kilkunastu złotych. Moim dziełem jest też przybornik na biurko. Stare krzesło pomalowałam farbą kredową na nieco bardziej dziewczęcy kolor.
Zdjęcie galerii
   Nad łóżkiem IKEA wisi lampka chmurka - odstrasza złe sny.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Stylowy pokój młodej, eleganckiej księzniczki. Na brawa zasługuje jego funkcjonalność i ręcznie robione (lub przerabiane) dodatki.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 RENATA ZIÓŁKOWSKA19.08.2016
Kreatywnie, delikatnie, niesztampowo. Plus za brak obrzydliwego różu, królującego w polskich pokojach dziewczynek. Moim zdaniem jedna z najlepszych stylizacji w tym konkursie.
 ANNA ADAMCZUK19.08.2016
Mój faworyt. Podglądałam już wcześniej wnętrza na blogu aletuladnie a tu tak fajnie skrótowo opisane i zebrane zdjęcia.
 MALGORZATA JAMRO24.08.2016
Przestrzeń z pomysłem i dziewczęcą lekkością w której można przebywać godzinami i nie przewraca o różowy zawrót głowy - można? można!:)