Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

KAROLINA JAŚKO

 konkurs zakończony (32)

Zdjęcie galerii
   Kuchnia jest niezwykłym sercem domu. Jeszcze ciągle dodajemy nowe dodatki, aby była bardziej nasza i miała domowy, ciepły klimat.
Zdjęcie galerii
   Moja kuchnia marzeń to idealny miks bieli i gołębiej szarości. Jednocześnie jest ona integralną częścią całego mieszkania. Nawiązanie do natury uzyskaliśmy dzięki naturalnej, drewnianej podłodze, imitacji cegieł, oraz drewnianym blatom, które pełnią również funkcję stołu.
Zdjęcie galerii
   Zawsze marzyliśmy o nastrojowym siedzisku pod oknem. Mieszkamy na 7 piętrze, więc mamy cudowne widoki na las. Kiedy przygotowuję posiłki dla znajomych oni towarzyszą mi relaksując się w mojej kuchni. Jednocześnie siedzisko jest bardzo funkcjonalnym schowkiem.
Zdjęcie galerii
   Kocham ten klimat kuchni, jaką można znaleźć w domu. Udało mi się zaadaptować ten styl do mieszkania w bloku, z czego jestem bardzo dumna.
Zdjęcie galerii
   Nasza kuchnia powstaje i rozbudowuje się każdego dnia. Każda wyprawa do Ikei to nowa cząstka wymarzonego designu i droga do idealnej kuchni.
Zdjęcie galerii
   W kuchni nie tylko się gotuje. Można usiąść i poczytać książkę, albo wypić poranną kawę podziwiając piękne widoki.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Doskonale dobrane biele, szarości, drewno blatów i intensywne kolory w okolicach okna. Klimat domu na przedmieściach udanie przeniesiony do bloku.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 IZABELA EM28.06.2016
skąd błękitne kafle ? cudnie wyglądają
 KATARZYNA JELIŃSKA29.06.2016
piękna! z jakiego drzewa blaty? jakie są w użytkowaniu?
 BEATA SZCZEPAŃSKA21.07.2016
fajny pomysł ze ściereczkami