Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MAGDALENA ZARĘBA

 konkurs zakończony (25)

Zdjęcie galerii
   Świeżość, zieleń oraz wszystko co naturalne, na biało-szarym tle. Zarówno w kuchennym wystroju, jak i na talerzu. To moja główna zasada w kuchni! Nazywana przeze mnie "wystawką", ekspozycja na blacie, zmienia się w zależności od wielu różnych czynników. Głównie od mojego widzimisię ;)
Zdjęcie galerii
   Zioła są nieodłącznym elementem mojej kuchni. Wydaje mi się też, że jestem uzależniona od kupowania drewnianych desek do krojenia... na szczęście desek nigdy dość! Sytuacja na relingu też zazwyczaj jest bardzo zmienna.
Zdjęcie galerii
   Drewniany pieniek uratowany przed siekierą i skrzyneczka na owoce, całkiem dobrze radzą sobie w duecie. Jest też na czym przysiąść, żeby obrać ziemniaki :D
Zdjęcie galerii
   Biały dzbanek, to dzbanek idealny. Nie ma aranżacji w moim mieszkaniu, do której by nie pasował! A pocięte plastry brzozy, to najlepsze podkładki pod gorące naczynia.
Zdjęcie galerii
   Biało, szaro i zielono na talerzu! Uwielbiam aranżacje stołu właśnie w tych kolorach. Moja kuchnia zdecydowanie ożywa wiosną i latem, kiedy pojawiają się świeże warzywa, owoce, kwiaty którymi mogę dekorować.
Zdjęcie galerii
   Uwielbiam patrzeć, jak kolory ze sobą współgrają. Kiedy to co przygotowuję jest spójne i idealnie do siebie pasuje. Kwiaty, zioła i wszystko co zielone zawsze się u mnie świetnie sprawdza.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Zauroczył nas pieniek pełniący funkcję taboretu i podstawki pod naczynia z "plastrów" brzozy :) No i oczywiście zioła!
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 AGNIESZKA HUCKMANN-GRZONKA10.06.2016
Bardzo ładna stonowana kuchnia. Mam pytanie do właścicielki: co jet na ścianie pomiędzy szafkami? To ładne szare, we wzory? Pozdrawiam Agnieszka
 MAGDALENA ZARĘBA10.06.2016
Dziękuję :) To szare na ścianie, to po prostu gres z Opoczna (Visione). Akt skrajnej desperacji pod presją czasu i budżetu, ale efekt wyszedł w porządku :) Pozdrawiam! Magda