Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

ANNA PODLEJSKA

 konkurs zakończony (18)

Zdjęcie galerii
   Wiosna to siła, moc, energia, witalność, harmonia, życie i dużo światła. Natura w naszym domu przejawia się pod postacią świeżych warzyw i owoców, naturalnych barw, materiałów, tkanin. Na przestrzeni ostatnich 8 lat przeprowadzaliśmy się 7 razy. Niezmiennie główną ozdobą majowego stołu w naszym domu są brzozowe gałązki- tym sposobem oswajamy każde miejsce.
Zdjęcie galerii
   Świeże, pachnące warzywa i kwiaty stanowią naturalną ozdobę stołu. Szklanki VARDAGEN wprowadzają sielankowy klimat, w naszym domu pijemy z nich czerwone wino.
Zdjęcie galerii
   Bawełniano- lniany, beżowy obrus VARDAGEN ociepla i tonuje wnętrze. Stół to IKEA PS 2015, ulubiony nabytek zeszłego roku, piękny, ciężki, stabilny i funkcjonalny stół. Blat kryje dwie kolorowe, bardzo przydatne szuflady. Ikea PS to nasza ulubiona seria, żałujemy kilku przegapionych przez nas produktów, z niecierpliwością czekamy na kolejną odsłonę!

Komentarz IKEA FAMILY:

  Zauroczyła nas naturalna energia tego wiosennego stołu. I sposób Anny na oswojenie każdego nowego mieszkania: brzozowe gałązki w wazonie :)
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.