Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MONIKA GRUSZKA

 konkurs zakończony (35)

Zdjęcie galerii
   Gdy nadchodzi wiosna nasz balkon staje się dodatkową przestrzenią gdzie spędzamy wolne chwile. Słonecznym rankiem jest naszą jadalnią a ciepłym wieczorem przytulnym miejscem do wypoczynku. Wiosna to kolory dlatego naszą balkonową jadalnie również urządziliśmy bardzo kolorowo.
Zdjęcie galerii
   Balkon ma mały metraż dlatego gdy tylko ranki są ciepłe wystawiamy na balkon stolik z salonu, a skrzynie po jabłkach będące kwietnikami z miękkimi poduchami służą nam za siedziska. Na stole pyszne śniadanie i dobra kawa....
Zdjęcie galerii
   Wiosna to dla nas feria barw, zapachów i smaków. Kaczeńce, konwalie cieszą nasze oczy i wabia zapachem a jeszcze wczesne truskawki smakują przepysznie na świeżym powietrzu.
Zdjęcie galerii
   Kolorowa zastawa stołowa idealnie współgra z naszym wiosennym i kolorowym balkonem, a śniadanie podane w takiej formie smakuje jeszcze lepiej.
Zdjęcie galerii
   Pastelowe kolory cieszą oczy, świeże owoce i słodkie pankejksy cieszą podniebienia, po takim poranku dzień na pewno będzie dobry.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Łączenie kolorów i kształtów to osobna dziedzina sztuki, a Monika jest jej mistrzem. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tej balkonowej aranżacji.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.