Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MONIKA GRUSZKA

 konkurs zakończony (19)

Zdjęcie galerii
   Salon dla naszej rodziny to przede wszystkim miejsce wypoczynku, dlatego ważnym elementem jest sofa z dużą ilością poduszek dzięki którym ta przestrzeń jest bardzo przytulna. Stolik kawowy, miejsce na gazety i podręczna lampa powodują że bardzo komfortowo spędza się tu wieczory.
Zdjęcie galerii
   Ważna jest też dla nas przestrzeń w salonie dlatego ograniczyliśmy meble a charakteru nadaliśmy dodatkami oraz wzorzystymi i kolorowymi tekstyliami. Duży i miękki dywan ociepla wnętrze i stworzył nam przestrzeń do zabaw z córką
Zdjęcie galerii
   Salon pełni również funkcję biura, duże biurko i wygodny fotel powodują że praca w tym kącie jest naprawdę przyjemna. A podczas imprez rodzinnych przykryte obrusem zamienia się również w miejsce do serwowania przekąsek.
Zdjęcie galerii
   Do tej części salonu przenieśliśmy również wzory i kolory z części wypoczynkowej dzięki czemu salon tworzy spójną aranżację.
Zdjęcie galerii
   Ze względu na bardzo mały metraż sypialni, salon musiał przejąć również funkcję garderoby. W rogu pokoju została umieszczona duża i pojemna szafa która pomieściła wszystkie ubrania i potrzebne sprzęty.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Świetne połączenie biura i kącika wypoczynkowego. Łagodne, sprzyjające skupieniu, błękity skontrastowane są z wesołymi kolorowymi wzorami poduszek i krzesła. Bardzo ciekawa aranżacja.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.