Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

AGNIESZKA JAKUBIK

 konkurs zakończony (53)

Zdjęcie galerii
   12. Mała domowa galeria sztuki – grafiki ulubionego artysty w ramach RIBBA eksponowane są na półkach MOSSLANDA.
Zdjęcie galerii
   Klimatyczne lampy LYRIK są miękkim elementem wystroju. Wieczorem dają ciepłe, rozproszone światło, a w dzień przykuwają uwagę formą i delikatnością materiału.
Zdjęcie galerii
   O charakterze pokoju decydują ciemne meble z egzotycznego drewna, więc transparentna i stylowo neutralna seria VITTSJÖ jest genialnym rozwiązaniem aranżacyjnym.
Zdjęcie galerii
   Kolekcja ceramiki doskonale prezentuje się na szklanych półkach regałów VITTSJÖ, które to razem z szafką RTV organizują domowe kino.
Zdjęcie galerii
   W części wypoczynkowej doskonale sprawdzają się też stoliki kawowe z tej serii.
Zdjęcie galerii
   Zestawienia drewna z metalem i szkłem, miękkiego z twardym i surowym okazuje się dobrym połączeniem. Nic nie zgrzyta, dzięki prostocie formy serii VITTSJÖ panuje harmonia i umiar. W tym pokoju miło spędza się czas - tutaj się odpoczywa, rozmawia, ogląda filmy, czyta, czasem drzemie, czasem pracuje, a czasem nawet tańczy.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Bardzo elegancki i przytulny zarazem salon. Duża w tym zasługa serii VITTSJÖ i bordowych ścian z minigalerią sztuki. Gratulujemy dobrego smaku i przemyślanej aranżacji.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 ANNA MARUSZEWSKA23.03.2016
Całkiem odmiennie, oryginalnie, interesująco...Meble drewniane wyjątkowe , kolekcja Vittsjo bardzo dobrze dobrana. Z przyjemnością punktuję:-DDD
 AGNIESZKA JAKUBIK23.03.2016
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!
 DARIUSZ KALIŃSKI23.03.2016
Zdecydowanie faworyt. Aż chciałoby się zakupić takie mieszkanie z wyposażeniem i zamieszkać:)