Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

EUGENIA GRZELCZYK

 konkurs zakończony (36)

Zdjęcie galerii
   Pokój wnuczki urządzony z pomocą babci i przez babcię wystawiony do konkursu :-) Rodzice również mieli spory wkład w meblowanie ;-) Wszyscy są bardzo zadowoleni z efektu końcowego, bo dziecko uwielbia spędzać tu czas.
Zdjęcie galerii
   Rama łóżka Fljesse to solidny mebel, łatwy w złożeniu jak puzzle. Wsporniki na półki są w stanie utrzymać pokaźną kolekcję książek i obrazków w ramach Stromby :-)
Zdjęcie galerii
   Lampka pomaga zasnąć w bajkowej atmosferze. Krzesełko bardzo wytrzymałe, służy również dorosłym do sięgania na górne półki.
Zdjęcie galerii
   Sypialnia nie tylko dziecka, lecz również gościnna. Łóżko jest tak solidne, że nawet wielkogabarytowi goście nie są w stanie nim zachwiać. Pościel Ikea wyjątkowo przyjemna w dotyku.
Zdjęcie galerii
   Pozostałe meble i dodatki również z Ikea :-) Wszystko praktyczne i niezniszczalne.
Zdjęcie galerii
   Lampa sufitowa zawsze wprawia mnie w dobry humor. Polecam naklejkę mierzącą wzrost dziecka-ładna i przydatna.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Sypialnia spełnia wszystkie potrzeby dziecka. Na ścianie - tablicy królują strażniczki sowy. W końcu pilnują nie tylko snu, ale także pokaźnej kolekcji książek. Wygodne, solidne łóżko, zapewnia spokojny odpoczynek.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 ALEKSANDER RUSZPEL16.02.2016
Niedługo i nas czeka projektowanie pokoju dla córki. Myśle, ze to co zrobiliście w tym pokoju spełnia potrzeby małej dziewczynki, nie ukrywam, ze czesc pomysłów chciałbym użyć rowniez u nas :) pozdrawiamy gorąco!
 EUGENIA GRZELCZYK16.02.2016
Bardzo nam miło, że niektóre pomysły się podobają. W sumie, to nie ma tu żadnych przełomowych rozwiązań-łóżko, fotel, biblioteczka,fotel, stolik i krzesłko.Ikea do Ikei zawsze pasuje;-) Najważniejsze, żeby zabawki były pochowane. Polecam ścianę tabli
 ANNA MARUSZEWSKA23.02.2016
Kawałek jednego z najulubieńszych domów:-D Udany jak cała reszta:-D