Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

KATARZYNA KOZŁOWSKA

 konkurs zakończony (6)

Zdjęcie galerii
   Jadalnia połączona jest z kuchnią i jest to miejsce, które codziennie gromadzi domowników, bo wszyscy zawzięcie gotują! Dominują trzy kolory: biały, czarny i cytrynowy. Jasna drewniana podłoga z jaworu i drewniany stół spinają całość. Wyspa, a raczej półwysep, stanowi granicę między jadalnią a kuchnią. W lustrach szafy odbija się jadalnia.
Zdjęcie galerii
   Nad kuchnią i jadalnią sprawuje władzę cytrynowy zegar o średnicy 80 cm, który zaprojektowałam. Dopiero jak wyczerpuje się w nim bateria, widać wyraźnie jak często się na niego zerka! Duże zdjęcia w części jadalnej manifestują stosunek domowników do kotów! Poza tymi są w domu dwa, tyle że nieco mniejsze! Duży stół służy nie tylko do jadania, ale przesiadywania. Być może to zasługa tych niewiarygodnie wygodnych krzeseł
Zdjęcie galerii
   Tłem dla minimalistycznych białych szafek na granicy kuchni i jadalni jest tapeta w kropki. Na przeciwległej ścianie jest negatyw tej tapety.
Zdjęcie galerii
   Nie wyobrażam sobie życia bez tego zegara! Świeci nam jak słońce - w dzień pada na niego dzienne światło z okna, a wieczorem reflektor umieszczony na suficie. Na czarnej ścianie widoczny jest jeszcze bardziej! ;o)
Zdjęcie galerii
   Dużo miejsca na stole na rozmaite rzeczy, które lądują tu zwykle i nie chcą wrócić na swoje miejsce!

Komentarz IKEA FAMILY:

  Nowoczesne, świetnie zaaranżowane wnętrze, w którym poranek nabiera dynamiki, a pzrestyrzeń pozwala odpocząć. Znakomita gra pojedynczych, silnych akcentów kolorystycznych i utrzymanego w bieli i czerni wyposażenia. Jasna podłoga nadaje wnętrzu świeżości i potęguje wrażenie przestronności. Nowoczesność w najlepszym wydaniu.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 KATARZYNA PALECZNY28.09.2015
Bardzo mi sie podoba i oddaje swój głos:-)
 KATARZYNA KOZŁOWSKA28.09.2015
Bardzo się cieszę! Tym bardziej, że mieszkanie było projektowane bez architekta wnętrz! ;o) Pozdrawiam! k