Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

ALINA MALICKA

 konkurs zakończony (2)

Zdjęcie galerii
   90% wszystkich rzeczy z tego zdjęcia pochodzi ze sklepu IKEA. Proste elementy systemowe z surowego naturalnego drewna, pomalowane czarną bejcą świetnie nadają się do pokoju nastolatka.
Zdjęcie galerii
   Na tym zdjęciu dodatkowo widać kącik sypialny. Przyznaję pluszaki nie są z IKEA. Poduszki leżą na wiklinowej skrzyni, która służy jako pojemnik na pościel i stolik nocny jednocześnie.
Zdjęcie galerii
   Łóżko może niepozorne, ale łatwo się rozkłada i zamienia na wygodne spanie dla czternastolatka o wzroście 192 cm. Regał stojący przy drzwiach w sprytny sposób tworzy intymny kącik sypialny.
Zdjęcie galerii
   Biurko ustawione pod skosem, wraz z otaczającymi półkami jest świetnym miejscem do pracy. Na niskiej szafce pod skosem stoi wiekowy już sprzęt wystany jeszcze w kolejce, gdy tata syna miał kilkanaście lat. Nadal doskonale służy. Da się nawet podłączyć do komputera.
Zdjęcie galerii
   Pokój drugiego syna utrzymany w żywszej tonacji, jako że synek ma bardziej pogodny charakter. Fotel kupił sobie ostatnio sam w Ikea za samodzielnie zarobione pieniądze.
Zdjęcie galerii
   Półeczka mieści pojemniki na zabawki, są tam też gry planszowe i książki. Szablę syn dostał od wujka kolekcjonera. Niestety nie zmieściło się zdjęcie z łóżkiem i szafą na ubrania. Syn dorasta i pokój będzie ulegał transformacjom. Inspiracji poszukamy w Ikea.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Oba pokoje są duże i przestronne. W pierwszym pokoju na uwagę zasługuje sprytne wykorzystanie regału, który oddziela część sypialnianą od reszty. Dodatkowo urządzenie miejsca do pracy w jednym kącie pokoju, odseparowanym lekko od pozostałych mebli, pozwala skoncentrować się tylko na pracy. W drugim pokoju dominuje zieleń, dzięki temu pokój jest przytulny i ciepły.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.