Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

SANDRA KARWOWSKA

 konkurs zakończony (2)

Zdjęcie galerii
   Mały kont przy biurku. Na górze biurka trzymam różne tuby itp. I w moim pokoju znajduje się tablica korkowa bez której pokój by był nudny.
Zdjęcie galerii
   Jest to pokój artystki. Głównym przedmiotem jest biurko, bez którego przestrzeń była by pusta i nie potrzebna. Dodatki pokoju stanowią przedmioty artystyczne, które sama zrobiłam.
Zdjęcie galerii
   Jest to moja ścianka inspiracji. Gdy brak mi natchnienia spojrzę tylko na te rysunki i od razu coś przychodzi mi do głowy.
Zdjęcie galerii
   Na ścianie wiszą moje rysunki, które ozdabiają mi wnętrze i dają mi energie do dalszego tworzenia. Na pierwszym planie widać również manekina, którego lubię przestawiać na ciekawe pozy.
Zdjęcie galerii
   Przytulny pokój nie obejdzie się bez roślin. Są to moje ulubione roślinki i mam nadzieję, że będą rosły :)
Zdjęcie galerii
   Jest to moje biurko. Ozdoby sama zrobiłam (pudełka, segregator).

Komentarz IKEA FAMILY:

  Pokój przypomina pracownię artystyczną. Ładnie zaaranżowany kącik do pracy, widać pasję i zaangażowanie w tworzenie inspirującego miejsca. Efekt dopełniają rysunki powieszone na ścianie oraz dodatki stworzone przez lokatorkę, które podkreślają wyjątkowość tego miejsca. Obawiamy się jedynie, że pokój może mieć zbyt mało światła, dlatego przydałoby się zamieścić dodatkowe oświetlenie.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.