Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

AGA KUTOWSKA

 konkurs zakończony (14)

Zdjęcie galerii
   Pokój trzynastoletniej Julii. Przytulny, kobiecy, a jednocześnie funkcjonalny. Duża szafa wypchana ciuchami, biurko - toaletka idealnie znosi trudy nauki, ale staje się też salonem piękności i miejscem na ekspozycję ukochanych drobiazgów. Pojemna skrzynia, a w niej pokaźna już kolekcja ... torebek. Biblioteczka pod oknem - na razie jeszcze godzi zainteresowania małej kobietki i dużej dziewczynki ;)
Zdjęcie galerii
   Strefa snu... na półce nad łóżkiem 3 pudełka, a w nich zdjęcia i pamiątki. Galeryjkę zdjęć oświetla słodka lampka. No i przepastny szufladnik - o takim marzy każda kobieta: gumki, spinki, kosmetyki, pamiętniki i inne skarby znalazły tutaj swoje miejsce.
Zdjęcie galerii
   Biurko - toaletka, a na ścianie, wykonane własnoręcznie, pele mele - gdzie w zależności od nastroju - goszczą zdjęcia, TO DO na najbliższe dni, "ściągi" szkolne do zapamiętania przed klasówką, albo prace plastyczne.
Zdjęcie galerii
   Dopełnieniem ozdób w pokoju są naklejki ścienne: nad biblioteczką i ...
Zdjęcie galerii
   nad skrzynią. Ptaszki zamieszkały też w klatkach na tle zasłon.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Ciepły, klimatyczny pokój. Od razu widać, że dorasta w nim mała kobietka. Światło wpadające przez żaluzje oświetla pokój dodając wyjątkowego nastroju. Cały pokój wygląda jak plan filmowy wyjęty z lat 50 i przystosowany do nowoczesnych standardów. Ten pokój jest naprawdę bardzo przytulny!
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 PAWEŁ PYZIK18.08.2015
Śliczny! Głosuję :D
 TOMASZ BIAŁCZAK20.08.2015
Już chyba gdzieś ten pokój widziałem czy nie na jakimś forum? Jest super oddaje swój głos :-)
 TOMASZ BIAŁCZAK20.08.2015
Ps.oddam jutro głos bo już dziś za dużo rozdałem i limit wyczerpalem;-)