Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

AGNIESZKA KONIECZNA

 konkurs zakończony (30)

Zdjęcie galerii
   Pokoik naszej dwunastoletniej córki Michaliny został urządzony zgodnie z jej preferencjami kolorystycznymi.
Zdjęcie galerii
   Dzięki dwustronnej pościeli w groszki łatwo można zmienić wygląd pokoju w zależności od upodobań. Łóżko ozdabiają też poduszeczki dobrane kolorystycznie.
Zdjęcie galerii
   Komoda KALLAX z wkładanymi pojemnikami SKUBB jest świetnym miejscem na przechowywanie szkolnych przyborów i innych skarbów. Górne części wykorzystywana są jako półki na książki.
Zdjęcie galerii
   Komoda AUSTMARKA z trzema bardzo pojemnymi szufladami mieści części garderoby. Nad komodą stworzyliśmy galerię zdjęć, która zapełniać się będzie wraz z upływem casu.
Zdjęcie galerii
   Pokoik rozświetla wieczorami lampa DUDERO. Stojąca na ziemi lampa spełnia funkcję lampki nocnej. Wezgłowie łóżka zrobiono własnoręcznie. Otapicerowano je materiałem TRADKLOVER utkanym z grubej bawełny.
Zdjęcie galerii
   Miejsce do nauki, nad nim ozdobna półeczka LACK. Światło wpadające przez okno z lewej strony biurka wspaniale oświetla miejsce do nauki. Pojemna szafa na ubrania została umiejscowiona przy oknie. Okno zdobią dekoracyjne tiulowe zasłonki LILL. Zamontowano też roletę TUPPLUR.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Przytulny i funkcjonalny pokój. Kolorowa pościel w grochy ładnie kontrastuje z bielą ścian i mebli. Kącik do nauki wygląda bardzo przytulnie, a zieleń drzew widocznych za oknem z pewnością działa motywująco w trakcie odrabiania lekcji.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 KATARZYNA PALECZNY10.08.2015
Również kolory mojej córki ;-)Oddaje głos
 PAWEŁ PYZIK13.08.2015
Bardzo ładny pokój :D
 TOMASZ BIAŁCZAK20.08.2015
Bardzo ładny pokoik, kolorki super. No i miś Uszatek górą!!! Mój głos ląduje na waszym koncie;-) Powodzenia