Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MONIKA GRUSZKA

 konkurs zakończony (1)

Zdjęcie galerii
   Balkon to dodatkowy letni pokój, którym cieszy się cała nasza rodzina. Wystrój nawiązuje do całego naszego mieszkania a dodatkowo pełni wiele przydatnych funkcji....rano najlepiej smakuje na nim poranna kawa, w ciągu dnia czasem zastępuje nam jadalnie i miejsce zabawa dla córki, a pod naszą nieobecność jest ulubionym miejscem dla naszych kotów.
Zdjęcie galerii
   Większość rzeczy znajdujących się na naszym balkonie już posiadaliśmy, po lekkich przeróbkach i przy użyciu farby idealnie wpasowały się w tą dodatkową przestrzeń.
Zdjęcie galerii
   Balkon cieszy nas nie tylko pięknymi kwiatami ale także uprawiamy na nim zioła. Kwietnik wykonany z koszy i zawieszony pod sufitem chroni zioła przed nadmiernym słońcem.
Zdjęcie galerii
   Za siedzisko posłużyły nam rzeczy które pozostały po remoncie łazienki.....Szafka Molger przycięta do odpowiedniej wysokości, obita zasłonką prysznicową i z miękkimi poduchami tworzy świetne miejsce do wypoczywania.
Zdjęcie galerii
   Oczywiści na balkonie nie mogło zabraknąć miejsca dla naszej córki, która bardzo lubi spędzać na nim czas, a za siedzisko dla niej posłużyła obudowa komódki z kolorową poduchą

Komentarz IKEA FAMILY:

  Wygodne miejsce dla całej rodziny! Niebieskie dodatki łączą się w jednym stylu dzięki czemu przyjemnie spędzać tu czas. Znalazło się tu miejsce na zioła, wypoczynek oraz zabawę. Praktyczne wykorzystanie przedmiotów z całego domu i użycie niebieskiej farby stworzyło niepowtarzalny klimat i połączyło pozornie niezwiązane ze sobą meble i dodatki.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.