Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MAREK CHMURA

 konkurs zakończony (139)

Zdjęcie galerii
   Kuchnia - szafki, szuflady i fronty kuchenne IKEA METOD oraz wyposażenie szuflad METOD: sztućce i przybory kuchenne na swoim miejscu. Wszystko "pod ręką"!
Zdjęcie galerii
   Szuflada IKEA METOD na garnki i patelnie oraz pokrywki do garnków, które zostały ułożone w pojemniku VARIERA zawieszonym na boku szuflady, dzięki któremu łatwo wyjąć daną pokrywkę
Zdjęcie galerii
   Szuflada IKEA METOD na kosze na odpady segregowane: mieszane, plastiki, puszki i papier. Składany uchwyt kosza utrzymuje worek na śmieci na swoim miejscu i ułatwia przenoszenie kosza.
Zdjęcie galerii
   Pokój dziecka: regał KALLAX ustawiony w poziomie. Zabawki dziecka posegregowane zostały w pojemniki DRONA w kolorze czarnym i pomarańczowym. Klocki LEGO odpowiednio posegregowane w dużych pojemnikach SAMLA.
Zdjęcie galerii
   Miejsce dla maluszka: łóżeczko SUNDVIK z koszykami ONSKLIG, dzięki którym mam uporządkowane rzeczy niezbędne do przewijania dziecka i zawsze mam je pod ręką!
Zdjęcie galerii
   Szafa na ubrania, m.in. na ubranka dziecięce. Pojemniki SKUBB pomagają uporządkować skarpetki, czapeczki, bieliznę dziecka, czyli wszystkie drobne rzeczy, które nie rozsypują się w szafie.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Dom pełen porządku! Miejsce dla dziecka, kuchnia czy garderoba – wszystko na swoim miejscu! Podczas gotowania bardzo szybko można znaleźć niezbędne akcesoria – są one posegregowane i uporządkowane. Gratulujemy ekologicznego podejścia i wykorzystania głębokiej szuflady jako miejsca do segregowania odpadów. Dzieci mogą się bezpiecznie i czysto bawić, a zapracowana mama, podczas przewijania, oszczędza czas.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 ANGELIKA MACHETA-KRĘPA04.03.2015
Piękny porządek. Gratuluję :)
 SYLWIA LIPKA06.06.2017
A ja mam pytanie o zlew? Skąd i jaka nazwa? Pozdrawiam