Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

KAJA BRODA

 konkurs zakończony (49)

Zdjęcie galerii
   Głównym założeniem podczas projektowania naszej łazienki, było wykorzystanie jak najmniej "łazienkowych" pomysłów. Stąd rezygnacja z obłożenia całego pomieszczenia w płytki, a zastosowanie dosyć niestandardowych rozwiązań w takim pomieszczeniu, jak surowy beton oraz TAPETA :)
Zdjęcie galerii
   Łazienka jak na standardy blokowe, jest dosyć spora, ponad 5 m2. Rezygnacja z wanny nie była do końca trafnym pomysłem, ale tylko ze względu na tęsknotę za dłuuuuugimi i relaksacyjnymi kąpielami :) Przestronny prysznic, to bardzo wygodne rozwiązanie, a proste szklane ścianki łatwo utrzymać w czystości.
Zdjęcie galerii
   Szafka pod umywalkę nablatową jest bardzo pojemna. Dzięki wykorzystaniu pudełek i koszy w łatwy sposób można podzielić przestrzeń. Na blacie zostawiam jedynie kilka niezbędnych akcesoriów, cała reszta mieści się w szufladach.
Zdjęcie galerii
   Zabudowana miska sedesowa to standard, dzięki czemu zyskałam małą półeczkę na dekoracyjne rośliny. Widoczna ściana jest jedyna w łazience w całości pokryta płytkami. Wybrałam białe płytki cegiełki, które w połączeniu z ciemnym gresem i "gazetową" tapetą nadaje pomieszczeniu loftowy charakter.
Zdjęcie galerii
   Brak schowków w mieszkaniu zmusza do kreatywnego myślenia :) Stąd pomysł na wykorzystanie systemu BESTA. Dzięki temu, że fronty szafek są w kolorze białym, nie ma się wrażenia przytłoczenia. Dolny rząd jest przeznaczony na detergenty i środki do prania, a górny pełni rolę schowków na narzędzia.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Nietypowa łazienka z charakterem. Koniec z nudnymi płytkami – czas na surowy beton i tapetę. Ciekawe dodatki i dekoracje podkreślają wyjątkowy styl pomieszczenia. Praktyczne szuflady pod umywalką, duża kabina prysznicowa oraz szafki z białymi frontami nadają praktycznego wymiaru i pomagają w utrzymaniu porządku.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 BARBARA POPIOŁOWSKA05.02.2015
swietna łazienka:)
 KAJA BRODA05.02.2015
Ślicznie dziękuję :)
 KATARZYNA ZDROJEWSKA08.02.2015
Naprawdę do końca przemyślana ta łazienka. Z wanną też mam te same skojarzenia, a też wybrałam prysznic i też tęsknimy za kąpielami. Bardzo ładna.
 BARBARA POPIOŁOWSKA09.02.2015
zgadzam się, a doszło kilka łazienek i żadna nie jest taka fajna jak Twoja:) tu jest spryt i porządek też :) i ten bulaj taki śliczny i szafka pod umywalkę, no i w ogóle całość piękna:) jak tylko mi się przypomni konkurs będę głosować na Twoją:)
 KAJA BRODA09.02.2015
Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak miło czyta się takie komentarze :) bo trochę się w tej łazience napracowałam...nawet sama kładłam płytki...no nie wszystkie, ale zawsze :)
 JOANNA STACHOWIAK15.02.2015
Świetnie :)
 BARBARA POPIOŁOWSKA02.03.2015
GRATULACJE !!! :) to mi się podoba :)