Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

RADOSŁAW KAROLAK

 konkurs zakończony (12)

Zdjęcie galerii
   Mięciutka, świeża, bawełniana pościel, lekkie tkaniny, świetny materac IKEA - to podstawa dobrego wypoczynku. #IkeaMalfors #IkeaStockholm #IkeaEmmieSpets #IkeaPax
Zdjęcie galerii
   Szklane drzwi szafy PAX jak również jej lustrzana część, doskonale odbijają i rozpraszają światło z przeciwległych okien po całej naszej sypialni. Fakt, że drzwi od szafy są przesuwane zaoszczędza miejsce, które można przeznaczyć na większe, wygodniejsze łóżko - np.Stockholm z wielkim, bardzo wygodnym materacem IKEA Malfors. Biel materiałów nadaje sypialni lekkości, a świeczki IKEA o zapachu lnu wnoszą zapach lata, prania i słońca.
Zdjęcie galerii
   Jasna, bawełniana pościel, nadaje sypialni świeżości, lekkości, a małe punkty świetlne, futerko IKEA dodaje jej przytulności; bardzo pojemna, lustrzana szafa Ikea Pax optycznie powiększa wnętrze, a obraz wykonany przez nas własnoręcznie z produktów dostępnych w IKEA (naklejki ścienne naklejone na płótno) - wprowadza cząstki naszej pracy i serca w najbliższy na pokój w całym mieszkaniu.
Zdjęcie galerii
   Stolikom nocnym Ikea Hemnes zostały wymienione gałki na takie wykonane z przezroczystego, ociosanego w kształt diamentów szkła - one także w słoneczny dzień rozpraszają światło i stają się bardzo dekoracyjnymi detalami. Chromowane lampki bardzo subtelnie dodają elegancji, bez zbędnej przesady i chłodu. W białych pudełkach Ikea mieści się wszystko co przy łóżku niezbędne - książki, zapasowe świeczki, olejki. Orzechowy kolor łóżka Stockholm wspaniale przełamuje i ogrzewa wszechobecną biel.
Zdjęcie galerii
   Drobne detale - jak wstążeczki, ozdobne flakony czy ramki ze szkła pomagają dodać sypialni charakteru i przytulności.
Zdjęcie galerii
   Białe rolety IKEA bardzo delikatnie przepuszczają światło za dnia, co dodaje sypialni przytulności. Malutka toaletka wykonana z białej półki Lack, lustra i lampy Ikea Ledsjo. Polka Lack jest grubosci parapetu, dlatego stanowi z nim optyczną całość, a jednocześnie nie zabiera tak dużo miejsca, jak pełnowymiarowa toaletka. Wzór na ścianie to nasza ręczna praca - została wystemplowana szafą farbą #IkeaLack #IkeaIngolf #IkeaLedsjo

Komentarz IKEA FAMILY:

  Efektywny wypoczynek w pięknym miejscu – właśnie o to chodzi w dekorowaniu wnętrz. Duża szafa i mniejsze szafki przy łóżku nadają wnętrzu praktycznego wymiaru. Kobiecy kącik z pomysłem udekorowano tapetą, a najważniejsze przybory umieszczono na wysokiej półce połączonej z parapetem. To wszystko ubrano w eleganckie tkaniny.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 CZESŁAWA GRAD04.01.2015
Piekna! Fantastyczny pomysl ze stemplami na scianie! Ciekawi mnie jak/z czego zostaly wykonane stemple? Obraz z naklejek tez niebanalny i dodaje uroku :)