Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

ANNA DZIOK

 konkurs zakończony (2)

Zdjęcie galerii
   Stół jak zimowy leśny krajobraz, czyli szyszki w trzech odsłonach (choinka z szyszek, samodzielnie stojące szyszki jako mini choineczki oraz szyszki zwisające z lampy), jałowiec w śmietanowo-szarej skrzynce zamiast bukietu oraz delikatna zieleń girlandy z barwinka.
Zdjęcie galerii
   Zimowy krajobraz w kolejnym ujęciu. Lampa została udekorowana barwinkiem, szyszkami oraz misternymi ażurowymi drewnianymi gwiazdeczkami.
Zdjęcie galerii
   Zimowy krajobraz na stole w kolejnym - tym razem oświetlonym ujęciu. Światło nad stołem i na stole zwłaszcza zimą gwarantuje wyjątkowy nastrój.
Zdjęcie galerii
   Klasyczna biała kostna porcelana ma ponadczasowy urok. Tym bardziej jeśli towarzyszą jej prawdziwe bawełniane serwetki złożone w urocze wachlarze. Na nakryciu na każdego z gości czeka samodzielnie uszyta lniana ozdoba na choinkę.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Leśne ozdoby cieszą oko szczególnie wtedy, gdy za oknem śnieżna aura. Komponują się one idealnie z brązowymi meblami oraz kremową zastawą. Zieleń roślin przełamuje tu spokojną kolorystykę, dzięki czemu aż chce się usiąść przy stole. Na lampie wiszą choinkowe ozdoby, a każdy gość będzie się czuł wyróżniony, gdy otrzyma mały upominek.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.