Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

PAULINA TROJAK

 konkurs zakończony (1)

Zdjęcie galerii
   Szafa PAX to inwestycja, która zwraca się stokrotnie dzięki przemyślanym rozwiązaniom. Codziennie oszczędza mi dużo czasu, a poranne ubranie się nie zajmuje długo, ponieważ do wszystkiego mam bezpośredni dostęp.
Zdjęcie galerii
   Utrzymanie porządku nie wymaga wiele i nawet mój wiecznie bałaganiący mąż, nie ma z tym problemu. Stojak na buty jest rzeczą, którą niejedna koleżanka mi zazdrości.
Zdjęcie galerii
   Dowolność modyfikowania wnętrza to ogromny plus, ponieważ można dostosować szafę do swoich potrzeb. Ja niejednokrotnie, przy generalnych porządkach przekręcam różne elementy i za każdym razem cieszę się "nowym" wnętrzem:)
Zdjęcie galerii
   Przesuwne drzwi nie zajmują dużo wnętrza, a system cichego domykania świetnie sprawdza się przy śpiących dzieciach. PAX jest z nami od ponad 2 lat a nadal wygląda jak świeżo ze sklepu:)

Komentarz IKEA FAMILY:

  Wszystko po swojemu. Każdy moduł szafy dostosowany jest do potrzeb użytkownika. Spodnie, koszule i buty mają swoje miejsce, a dodatki ułożono w osobnych koszach, które nie zabierają przestrzeni dla tego, co najważniejsze. Poranny bieg przez przeszkody nie jest już tak trudny, gdy budzik zadzwoni za późno.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.