Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MARTA KALINOWSKA- BOĆ

 konkurs zakończony (4)

Zdjęcie galerii
   W mojej szafie porządek = "powietrze", dlatego ubrania poddaję regularnej selekcji. Te które przestają spełniać moje oczekiwania po prostu oddaje, dając im szanse na nowe życie. Dzięki temu wiem, że cokolwiek wyjmę ze swojej szafy, w pośpiechu czy niedospaniu, zawsze będzie na mnie wyglądać dobrze :)
Zdjęcie galerii
   Na dnie szafy idealnie wpasowały się pojemniki Skubb i Kassett, które mieszczą wszystkie paski, chusty, okulary i paragony za odzieżowe nabytki.
Zdjęcie galerii
   Nad porządkiem w szufladach panują niezastąpione pojemniki Skubb. Najczęściej używana biżuteria zadomowiła się w tackach na lód, dzięki czemu jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Wielobarwne wieszaki na drążku nie są przypadkowe- różne rodzaje bluzek mają swoje kolory, np. koszule wiszą na błękitnych a t-shirty na szarych. Jeden rzut oka i wiem gdzie znaleźć ulubiony top :)

Komentarz IKEA FAMILY:

  Szafa pełna skarbów. Wszystkie drobiazgi ułożono w odpowiednim porządku. Szuflady i pojemniki pomagają posortować biżuterię i ubrania w taki sposób, by codzienne ich użytkowanie było przyjemne. Kolor, wielkość, fason - to wszystko ma znaczenie. Jeśli w pomieszczeniu ma pojawić się gość, wystarczy zamknąć drzwiczki do swojego królestwa.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 KATARZYNA GIERCZAK29.10.2014
Oddaję swój głos, ponieważ bardzo podoba mi się zagospodarowanie tej szafy - tematyką jest porządek, a tutaj widać go jak najbardziej ;)