Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MARTA KALINOWSKA- BOĆ

 konkurs zakończony (23)

Zdjęcie galerii
   Mój zakątek w którym uczę się, pracuje i relaksuję. To tutaj spędzam większą część każdego dnia. Dzięki produktom IKEA wszystko ma swoje miejsce a cała przestrzeń oddaje moją wieloletnią fascynację Skandynawią.
Zdjęcie galerii
   Godziny spędzone przy biurku rekompensuje mi ulubiony fotel Stockholm. Zatapiając się w nim i lekturze codziennej prasy, staram się na chwilę uciec od obowiązków. Zamiast podręcznego stolika, pod ścianą ustawione są jedna na drugiej półki w kształcie sześcianów.
Zdjęcie galerii
   Komoda Helmer jest ze mną od wielu lat, mimo widocznych śladów upływu czasu, nie potrafiłam się z nią rozstać, więc dałam jej nowe życie ;) Funkcje szafki pod drukarkę pełni.. stolik nocny Oltedal i sprawdza się idealnie!

Komentarz IKEA FAMILY:

  Pokój dla prawdziwego literata. Dzień pełen pracy może zakończyć się relaksującą lekturą w wygodnym fotelu. Praktyczne ustawienie szafek pomaga zorganizować miejsce pracy tak, by wszystko było pod ręką. Komputer na biurku i maszyna do pisania na półce - zaraz obok książek - to idealne odzwierciedlenie postępu i marzycielskiej duszy.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 AGNIESZKA EWELINA ZAKRZEWSKA11.09.2014
cudownie ;-) jak udało się dopasować regały do wysokości pomieszczenia ? co to jest Billy ?
 AGNIESZKA PAZDEJ12.09.2014
świetny pokój, sama chciałabym taki mieć :) masz mój głos :)
 MARTA KALINOWSKA- BOĆ14.09.2014
Dziękuję :) Niestety Billy w żaden sposób nie chciał się dopasować.. regał został wykonany na zamówienie.