Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

IZABELA FORMELA

 konkurs zakończony (1)

Zdjęcie galerii
   Planowanie z IKEA rozpoczynamy od podróży do IKEA - to tu zawsze rodzą się najciekawsze pomysły i to tu widzimy rozwiązania nie zawsze widoczne w internecie :)! Ciąg dalsza planowania w łóżku, do którego zakupienia w dużej mierze przyczynił się ostatni konkurs!
Zdjęcie galerii
   Wymarzona kuchnia, to biel, drewno, szarości - ogólnie natura!!! W projekcie zaszalałam, myślałam tylko o spełnieniu marzeń!! Cegła na ścianie, kominek i piękne białe meble z IKEA = CUDO!!
Zdjęcie galerii
   Na programie pracowało się wspaniale, ale nieco ograniczył moje wyobrażenie o idealnej kuchni, dlatego dołączam moc innych inspiracji :)Od lewej: "zasłonięcie okna"z materiałamina zasłony. Dalej:szyny z doniczkami na świeże zioła i inne.Dalej-półka nad kominkiem na zdjęcia bliskich,oraz na tematyczne dekoracje(skarpety na święta Bożego Narodzenia i inne).Dalej:podświetlana gablotka-naczynia,a może książki kucharskie?No i obrus który korespondowałby z zasłonkami!
Zdjęcie galerii
   No i systemy IKEA - które są wspaniałe!! I zdecydowanie ułatwiłyby korzystanie z kuchni każdego dnia! Można pokochać nawet szuflady, które zawsze wydawały mi się kompletnie NIEFUNKCJONALNE! Tymczasem IKEA pokazuje, że każdy cm3 może być zagospodarowany!!
Zdjęcie galerii
   Ale kuchnia to nie tylko meble!! Te piękne szafki trzeba czymś zapełniać! Chodziłam po Gdańskiej IKEA i stworzyłam swoją listę MUST HAVE - gdybym wygrała, to byłyby chyba pierwsze włożone do wózka rzeczy! Pastelowo, szaro, naturalnie i oczywiście FUNKCJONALNIE! :)
Zdjęcie galerii
   No i cała kuchnia wyniosłaby mniej więcej tyle - to kolejna wspaniała funkcja planowania na www - nie wyskoczą dodatkowe koszty wszystko nie tylko się skalkuluje, ale stworzy nam też kompletną listę zakupów :)! Cena wyszła wysoka, ale jak mówiłam - popuściłam wodze marzeń! :) Bo warto o nie walczyć! :)

Komentarz IKEA FAMILY:

  W tym projekcie najbardziej spodobało nam się połączenie białej cegły na ścianie z szafkami w tym samym kolorze. Całość dopełniają drewniane blaty. Autorka jak sama twierdzi "puściła wodzę fantazji i zaszalała", w tym przypadku bardzo się to opłaciło. Wspólne posiłki w takim otoczeniu to sama przyjemność.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 ALICJA KANTAK03.08.2014
Nie rozumiem co kieruje ludźmi, że zamieszczają prace ostatniego dnia konkursu. Dla mnie to zwykli matacze i oszuści, którzy chcą się wślizgnąć do konkursu. Ja przez cały miesiąc oglądałam inspiracje, głosowałam na wiele prac. A co zrobić z taką Panią I. F. ??? Nie oddam głosu praca wygląda jak kilka innych w konkursie, nuda, zlepek zdjęć.
 IZABELA FORMELA03.08.2014
Po to są terminy konkursu by w tym terminie dodawać prace ;). Niestety nie wszyscy mają urlop i czas... Zrobienie zgłoszenia zajęło mi ok. 5 godzin :)... Nikogo nie oszukuję i nie mataczę, a to są oskarżenia karalne ;). Proszę mnie najpierw poznać, dopiero później oceniać
 DANUTA OLEKSY03.08.2014
racja terminy to terminy, można zamieszczać pracę kiedy się chce. to nie jest inspiracja w moim stylu, za duży ambaras.