Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MARTYNA MACIEJEWSKA

 konkurs zakończony (0)

Zdjęcie galerii
   Jestem studentką, a mój pokój jest niewielki, dlatego każda przestrzeń musi być w nim wykorzystana. Nawet ta na szafie- w pudłach trzymam odzież, która nie nadaje się do noszenia w aktualnym sezonie. Obecnie trzymam w nich letnie sukienki, cienkie koszulki i stroje kąpielowe. Latem zagoszczą tam ciepłe kurtki i grube swetry. Dzięki temu w szafie łatwiej jest utrzymać porządek i znaleźć coś odpowiedniego, zwłaszcza o 7 rano, kiedy spieszę się na uczelnię:)
Zdjęcie galerii
   Dzięki wieszaczkom przymocowanym do drzwi naszyjniki i bransoletki są nie tylko ładnie wyeksponowane, ale też się nie plączą-z czym miałam wcześniej duży kłopot, trzymając je w szkatułce.
Zdjęcie galerii
   Wieszak przymocowany rzepem do drążka to idealne miejsce na chustki i apaszki. Dzięki wielu przegródkom mogę szybko znaleźć brakujący element garderoby. Niedługo zagoszczą tam też ciepłe szaliki, czapki i rękawiczki.
Zdjęcie galerii
   Buty, które używam rzadziej trzymam w pudełkach- dzięki temu zyskuję dużo przestrzeni- zawsze znajdzie się miejsce na jeszcze jedną parę:)
Zdjęcie galerii
   Moja szafa jest jak mała garderoba- aż trudno mi uwierzyć, że na tak małej przestrzeni mieści się tak wiele:)
Zdjęcie galerii
   Jednak najbardziej w swojej szafie lubię duże lustro, dzięki któremu można zobaczyć całą swoją sylwetkę.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.