Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

IZABELA FORMELA

 konkurs zakończony (1)

Zdjęcie galerii
   Pled to owoc mojej bardzo długiej nauki szydełkowania (to moje pierwsze dzieło!) i robienia czegoś z...t-shirtów!
Zdjęcie galerii
   Jestem lata po szkole, więc moje miejsce pracy jest dość nietypowe :). Jest efektem kilku moich nauk i pomysłów. Chwilą wytchnienia po pracy przy biurku. Moja duma i radość.
Zdjęcie galerii
   Fotel - to moja nauka renowacji! Wierzyć się nie chce, że taki obdarciuch stał się ślicznym elementem mojego wnętrza i ulubionym meblem!! Stał się też zaczynkiem do nowej pasji - mebli!
Zdjęcie galerii
   Gdy udało się z dywanikiem, postanowiłam zabrać się za pled na łóżko... I dziergam sobie wieczorami... Dobrze, że te coraz dłuższe, bo sporo ich tu przy pledzie spędzę :)
Zdjęcie galerii
   Poduchy - poszewki takie drogie, a chęć bycia oryginalnym tak ogromna... Więc - wizyta w IKEA - kupno materiałów i trochę guzików i nauka (pierwsza moja poszewka!) i wychodzi arcydzieło! Świecące kule - bo jak nie ja, to kto?! DUMA, DUMA, DUMA - tak, zrobiłam je całkiem sama! I to w moim kąciku się nauczyłam!
Zdjęcie galerii
   Aniołki w grudniu zawisną na choince (zdążę do tego czasu) to gipsowy prezent połączony z perłowym lakierem do paznokci! Prezentują się jak porcelanowe, sprawią, że choinka będzie taka piękna! Kocham ten mój mały, skromny kącki, bo większość rzeczy zrobiłam tu sama...A jeszcze tyle chcę się uczyć!! A tu, z IKEĄ pomysły same przychodzą... Marzy się wyrzynarka, wiertarka :)...
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.