Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

ŁUKASZ GOSIEWSKI

 konkurs zakończony (1)

Zdjęcie galerii
   12m2, w których musimy zmieścić praktyczną kuchnię i łazienkę... Po wstawieniu ścianki działowej na naszą kuchnię pozostaje 8m kwadratowych. Jak tu połączyć funkcjonalność z pięknym efektem? No i jeszcze mieć miejsce na przechowywanie rzeczy...hmm...
Zdjęcie galerii
   Siedząc, myśląc, przeglądając setki katalogów, co weekend goszcząc w sklepie Ikea...W końcu znaleźliśmy na to METOD!
Zdjęcie galerii
   Mając wizję i plan działania przystąpiliśmy do tworzenia projektu.
Zdjęcie galerii
   Oto efekt naszego mędrkowania ;) Udało nam się rozmieścić najpotrzebniejszy sprzęt AGD w standardowych wymiarach. Jest wiele wiszących szafek, w których bez problemu pomieścimy wszystkie naczynia i żywność. Wyspa służy jako miejsce do przechowywania oraz jako blat roboczy.
Zdjęcie galerii
   Kolejną funkcją naszej wyspy jest stworzenie przejścia z salonu do łazienki, dzięki czemu nie przeszkadza się osobą przebywającym w kuchni.
Zdjęcie galerii
   Na tym zdjęciu widoczne są rozmiary naszej kuchni oraz rozmieszczenie blatów.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Gratulujemy kreatywnego podejścia! Autor nawiązał do filmów "Czy jest na to METOD?" i znalazł metodę na swoją kuchnię! Pomieszczenie zostało urządzone bardzo funkcjonalnie, a pomysł z wyspą zwiększył powierzchnię roboczą w kuchni. Białe fronty szafek oraz ciemne blaty sprawiają, że kuchnia wygląda nowocześnie, ale zarazem przytulnie.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 SARA KALINOWSKA03.08.2014
oddałabym głos na tą inspirację, ale została zamieszczona ostatniego dnia konkursu. uważam że to nie fair w stosunku do prac, które są tu od dawna. inspiracja nawet nie najgorsza. tylko malutko miejsca, dziwny układ mebli kuchennych. zbyt ciemno.
 ANDRZEJ SI03.08.2014
To w końcu podoba się Pani Sarze czy się nie podoba...? Oddałaby głos czy by nie oddała...? Proszę mi wytłumaczyć na czym polega to "nie fair" zachowanie?
 ŁUKASZ GOSIEWSKI04.08.2014
Dziękujemy za komentarz ;) Jako, że nasze mieszkanie znajduje się w starej, zabytkowej kamienicy, nie mogliśmy zamontować okna w kuchni. Jedyną możliwością jest zastosowanie dobrego oświetlenia, które tutaj nie jest w pełni widoczne,a takze przeszklonych drzwi dających światło z innych pomieszczeń. A co do zamieszczania prac na ostatnią chwilę... myślę, że fakt, iż o konkursie dowiedzieliśmy się wczoraj, choć troszkę nas tłumaczy ;) Pozdrawiamy.
 ANNA PERNAL04.08.2014
Malutka kuchnia, ale świetnie wykorzystana przestrzeń! Tez mieszkam w starej kamienicy- znam te problemy :)
 KORNELIA BIAŁOWIESK-COBRZYK04.08.2014
Praca wstawiona na ostatnią minutę. Teraz będą dodawać fałszywe pozytywne komentarze...
 INES ŻUCHOWSKA25.10.2014
Gratuluję głównej nagrody:) i cieszę się, że przegrałam z Wami, a nie zdjęciami z internetu :D