Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

DOMINIKA DUBLICKA

 konkurs zakończony (0)

Zdjęcie galerii
   Remont kuchni rozpoczęty! Po zerwaniu sufitu, zbiciu wszystkich tynków,
Zdjęcie galerii
   położenia nowej instalacji elektrycznej i wod-kan, płyt karton-gips
Zdjęcie galerii
   oraz wyrównaniu wszelkich nierówności przyszedł czas na...PRZYJEMNOŚĆ.
Zdjęcie galerii
   Moment, na który czekaliśmy od samego początku czyli planowanie, projektowanie i dekorowanie.
Zdjęcie galerii
   Realizacja marzenia o pięknej, funkcjonalnej kuchni, z której zapach pieczonego ciasta roznosi się po całym mieszkaniu ....TRWA - oby nie za długo bo naczynia zmywamy w łazience!

Komentarz IKEA FAMILY:

  Już samo "przygotowanie" powierzchni roboczej kosztowało dużo pracy, a to dopiero połowa sukcesu. W tym przypadku METODą na kuchnie okazało się klasyczne białe wnętrze. Piekarnik retro, stylowa bateria i drewniany blat przywołuje wspomnienia z babcinej kuchni, której nieodłącznym elementem był zapach pieczonego ciasta.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 MONIKA BAUM02.08.2014
prawdziwy wysyp prac ostatniego dnia konkursu. to policzek w stronę organizatorów. dlaczego tak robicie? wstydzicie się. tylko nagroda się liczy.
 ZASADA KATARZYNA13.08.2014
Przeprowadzając kolejne konkursy należałoby konkretnie sprecyzować kryteria przyznawania nagród.Po konkursie METOD można wywnioskować, że przyznawane były nagrody w kategorii:najlepsza prezentacja graficzna,najlepsze zdjęcie,najlepsze zdjęcia znalezione w internacie.A co z projektami pokazującymi oryginalne rozwiązania, dobrze zaplanowane wnętrza w pełni wykorzystujące przestrzeń, projekty zaaranżowane funkcjonalnie i spójne?Projekty, które pokazywały układ kuchni i pomysł na jej aranżację.
 PAULINA STACH SZAFARCZYK13.08.2014
Zgadzam się z Panią. To nie ma nic wspólnego z projektowaniem. Przecież projekt wymaga czegoś więcej niż przeszukania internetu w celu ściągniecia inspiracji. Powiem szczerze że nie rozumiem decyzji jury. Moim zdaniem nagrodzenie kilku zdjęć z internetu jest bardzo krzywdzące w stosunku do uczestników, którzy wykonali projekt. Argumentacja dotyczaca przygotowania ścian jest dla mnie żadna, takie prace to rzecz oczywista podczas remontu lub budowy.
 PAULINA NOWICKA PIANKA14.08.2014
Napisałabym nawet więcej - dla mnie ten projekt jest przykładem - jak zniszczyć potencjał starej kamienicy obudowując wszystkie ściany karton gipsem. Przygotowanie ścian - nie wiadomo czy własnoręczne czy zlecone firmie wykonawczej - to nie jest projekt. A marzenia to ma każdy z nas i niestety nie wszyscy potrafią je przekształcić w konkretny projekt do realizacji. Dla mnie wybór akurat tego projektu to kpina z uczestników konkursu, którzy na prawdę włożyli dużo serca w przygotowanie projektu.