Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MONIKA GRUSZKA

 konkurs zakończony (41)

Zdjęcie galerii
   Dzięki dużemu metrażowi kuchni mogliśmy zaaranżować w niej funkcjonalny kąt jadalniany. Wykorzystaliśmy proste białe meble, a charakter nadaliśmy dodatkami.
Zdjęcie galerii
   Zwykły regał biurowy stał się jednocześnie kredensem, spiżarką, poręczną biblioteczką a nawet pomieścił maszynę do szycia.
Zdjęcie galerii
   Pufy z poduchami tworzą przytulny kąt przy którym można popracować, ale także zasłaniają kaloryfer i przechowują wszystkie potrzebne rzeczy do szycia oraz zapasy spożywcze.
Zdjęcie galerii
   Duży stół na co dzień wykorzystujemy tylko w trójkę, ale bardzo szybko możemy go dopasować do większej liczby gości. Odsuwamy go od regału rozsuwamy pufy i spokojnie może przy nim zasiąść 6 a nawet i więcej osób.
Zdjęcie galerii
   Jadalnia jest bardzo ważnym miejscem w naszym mieszkaniu, tutaj codziennie spotykamy się przy obiedzie, wieczorami jest domowym biurem lub pracownią krawiecką, a okazjonalnie zamienia się w miejsce które pomieści rodzinę i znajomych.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Biel mebli nie musi być monotonna. We wnętrzu, utrzymanym konsekwentnie w jasnej, pastelowej kolorystyce, charakter budują pojedyncze, wyraziste akcenty, a jasne wyposażenie doskonale wpisuje się w tło. Do tego umiejętne wykorzystanie atutu przestrzeni pozwoliło stworzyć przyjazne miejsce odpoczynku i wspólnych posiłków.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.