Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

GRAŻYNA ZMYSŁO

 konkurs zakończony (5)

Zdjęcie galerii
   Romantyczny pokój, utrzymany w jasnych kolorach z wieloma akcentami kwiecistymi i dodatkami retro.
Zdjęcie galerii
   Stara drewniana skrzynia pomieści wszystkie torebki, mała vintage komódka kryje w swoich szufladkach niejeden skarb. Pojemny regał BILLY jest idealny na książki, pudełka, w których mieszczą się przybory szkolne, czy też przeróżne bibeloty, których w tym pokoju nie brakuje!
Zdjęcie galerii
   Miejsce przeznaczone do nauki: wygodne krzesło AGEN, które dodaje uroku całemu pomieszczeniu, funkcjonalne biurko MICKE tylko ułatwia pracę przy trudnych zadaniach domowych z matematyki ;) do tego utrzymana w stylu retro lampa do pracy także z IKEA, roślinki, zegar zakupiony na targu staroci i inne sentymentalne bibeloty. Obok biurka znajduje się ogromne lustro, które pomaga w codziennych zmaganiach pt: "co dziś ubrać". ;)
Zdjęcie galerii
   Pakowna szafa pomieści wszystkie ubrania, które ciągle przybywają.
Zdjęcie galerii
   Perełka pokoju, czyli łóżko SVELVIK a na nim wiele poduszek, zakupionych w IKEA czy też uszytych własnoręcznie. Na ścianach powieszone obrazy, po bokach łóżka dwa różne stoliki nocne a na nich świeczki, kwiatki.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Od razu czuć niesamowity klimat. Widać, że pokój żyje i ma swój własny charakter. Wykorzystanie starej, drewnianej skrzyni, przy akompaniamencie krzesła i łóżka, tworzy wyjątkowy styl. Wielkie lustro ustawione tuż obok szafy, na pewno ułatwia szybkie znalezienie odpowiedniego zestawu ubrań.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 TOMASZ BIAŁCZAK23.08.2015
Bardzo ładny, romantyczny pokój:-) Oddaje swój głos :-)
 GRAŻYNA ZMYSŁO24.08.2015
Pięknie dziękuje! :)