Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

KATARZYNA ZIETARA

 konkurs zakończony (22)

Zdjęcie galerii
   Mieszkamy w bloku i balkon pełni w naszym przypadku funkcję dodatkowego pomieszczenia. Tutaj odpoczywamy po pracy, spotykamy się ze znajomymi, jemy kolację, a nawet oglądamy filmy. Dzięki kilku prostym rozwiązaniom jest to również miejsce na suszenie prania, segregację odpadów i przechowywanie drobiazgów. W wiklinowej skrzyni umieściliśmy plastikowe pojemniki z IKEA, w których segregujemy makulaturę, aluminium i plastik..po zamknięciu nierzadko pełni ona funkcje dodatkowego siedziska.
Zdjęcie galerii
   Kwiaty w skrzynkach, lampki solarne oraz wiklinowa mata sprawiają, że przy naprawdę niewielkich nakładach finansowych, balkon prezentuje się dobrze również z zewnątrz.
Zdjęcie galerii
   Półka pierwotnie wisiała w kuchni, jednak po remoncie nie pasowała tam zupełnie, a szkoda było jej wyrzucać. Trafiła na balkon i jest na nim już trzeci sezon!
Zdjęcie galerii
   To mebel, z którego jestem najbardziej dumna. Wypatrzony w Czaczu, na pchlim targu, za grosze. Latem odpoczywamy w nim na balkonie, zimą ląduje w salonie. Arcywygodny!
Zdjęcie galerii
   I znowu recykling. Stary, PRL-owski taboret po poprzednich właścicielach mieszkania, pomalowaliśmy na biało, obkleiliśmy tapetą z angielskim nadrukiem i powstał stolik na lemoniadę.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Biało-niebieskie paski na ścianie w połączeniu z białą półką i roślinami tworzą niezapomniany klimat. Klasyczna sofka i bujany fotel nadają charakteru rodem z francuskiego ogrodu. Kolorowe rośliny i wiklinowe dodatki przypominają o świecie natury. Jest też miejsce na praktyczne przechowywanie – skrzynia skrywa w sobie prawdziwe skarby!
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 MATEUSZ BRYLEWSKI02.05.2015
Gratuluję pomysłu ze skrzynią na segregację odpadów!
 ALICJA GRONOWSKA04.05.2015
Piękny balkon ! Bardzo miło spędza się tam czas. Jesteście Bohaterami Własnego Domu ! :)