Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

EWA KACZMAREK

 konkurs zakończony (24)

Zdjęcie galerii
   Kocham mój balkon za wszystko! Za styl marynistyczny, którego jestem fanką. Za piękny widok na góry i okolicę. Za to, że jest taki mały i przytulny. Za słońce, które towarzyszy mu przez cały dzień!
Zdjęcie galerii
   Mój balkon - moja duma! Inspiracją do zaaranżowania tej małej przestrzeni był wyjazd nad morze. Dzięki prostym dodatkom w stylu marynistycznym: poduszkom, bielonym figurkom, muszelkom przywiezionym z podróży czuję się jak na wakacjach!
Zdjęcie galerii
   Wszystko zaczęło się od prezentu od męża w postaci wiosła! :) Sieć rybacka i figurka mewy to zdobycze znalezione w Kołobrzegu.
Zdjęcie galerii
   Całość utrzymana jest w brązowym kolorze. Siedzisko i boks na warzywa wykonane są z wytrzymałego na śnieg i deszcz technorattanu. Stolik IKEA oraz podłoga są drewniane.
Zdjęcie galerii
   A za oknem widok na Karkonosze... LOVE IT!!! Szklany słój ma wartość sentymentalną! Znajduje się w nim piasek przywieziony z plaż z różnych zakątków świata!
Zdjęcie galerii
   Before vs after... :) Projekt tego balkonu to coś z czego jestem bardzo dumna!

Komentarz IKEA FAMILY:

  Marynarzu – oto kajuta z charakterem! Słoneczne miejsce z wszechobecnymi elementami marynistycznymi to wymarzony balkon! Drewniana podłoga rodem ze statku, ciemne meble wyposażone w jasne poduszki i mały stolik ogrodowy to wszystko czego trzeba w piękny dzień! Różnorodne rośliny cieszą oko, a wieczorny chłód odsuwa latarnia, przyczepiona tuż pod sufitem.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.