Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MAŁGORZATA WILCZYŃSKA

 konkurs zakończony (1)

Zdjęcie galerii
   Nawet 2 letnie dziecko można nauczyć organizacji - wystarczy tylko zorganizować mu własną przestrzeń i pokazać, że w łatwy sposób można mieć porządek. Tak prezentował się pokoik mojej Dominiki, kiedy go dostała na 2 urodziny. Dziś ma 3,5 roku i nie ma opcji, żebym coś postawiła w innym miejscu niż było to na początku. Zawsze mnie dopilnuje "mamo, to nie tu jest miejsce tego misia" :) W organizacji pomagają nam mebelki STUVA oraz liczne pudełka i koszyczki z IKEI.
Zdjęcie galerii
   Początki biblioteczki. Dziś szafka dostała drzwiczki i wyrosła do góry o kolejny element. Zamknięta cześć mieści koszyczki 1,2,3 oraz 2 półki gier, a górne półki pękają w szwach od nowych książek o zwierzętach. Każde pudełko KUSINER ma swoje przeznaczenie: 1 - pojazdy (auta, pociągi, samochody, samoloty); 2 - drewniane klocki; 3 - figurki zwierząt. Duża wysuwana skrzynia, to skarbnica zabawek gabarytowych (piłek, rakietek itp)
Zdjęcie galerii
   Pojemniki KUSINER zawieszone na ramie łóżeczka na kolorowych wieszaczkach KROKIG są idealnym miejscem dla ulubionych figurek koni.
Zdjęcie galerii
   Jako, że córcia od małego wykazuje zamiłowanie do zwierząt i motoryzacji (lalki mogą nie istnieć) Seria mebelków Stuva była dla nas najlepszym rozwiązaniem. Zielony kolor od razu przypadł nam do gustu. Mebelki są super dostosowane do wzrostu małego dziecka. Wystarczy dodać kilka pojemniczków na kredki i krzesełko KRITTER i mamy miejsce do zabaw plastycznych.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.