Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MAŁGORZATA WILCZYŃSKA

 konkurs zakończony (1)

Zdjęcie galerii
   Do ideału estetycznego jeszcze tu daleko, ale tak to jest jak mieszkanie urządzone, a pojawia się nowa pasja, na która miejsca brak. W moim przypadku szycie. W części jadalnej mojej kuchni urządziłam tymczasowe miejsce do pracy. Tu organizacja, to podstawa. W starej szafce Expedit przechowuję nici i liczne tkaniny. Nowa Besta ma pomóc ukryć część szyciowego dobrobytu. Niestety zmorą bywają czasem skosy poddasza. Postawić pod nimi szafki i szafy, to nie lada wyzwanie.
Zdjęcie galerii
   Miejsce na czasopisma organizuję za pomocą segregatorów TJENA. Przybornik na flamastry, nożyczki, linijki itp, to nic innego jak puszki po groszku i kukurydzy oraz oklejone pojemniki po dziecinnych herbatkach. Wałek BASTIS - bez tego dobrodziejstwa czasem ciężko szyć :)
Zdjęcie galerii
   Mój EXPEDIT wypełniony po brzegi. Tam gdzie nie mam odpowiednich gotowych pojemników, tak sama robię na wymiar z tektury.
Zdjęcie galerii
   Zorganizowana BESTA, a wewnątrz 2 wycofane już prześcieradła KNOLSYSKA 240x260 oraz szary SOMNIG 240x260 z których w niedalekiej przyszłości powstanie cudowna pościel.
Zdjęcie galerii
   Segregacja, segregacja i jeszcze raz segregacja. Każda rzecz na swoim miejscu.
Zdjęcie galerii
   A tak tęczowo i kolorowo prezentuje się zawartość mojego expedita.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.