Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

ANNA GŁASZCZKA

 konkurs zakończony (7)

Zdjęcie galerii
   Dobra organizacja jest niezbędna, jeśli ma się miejsce na tylko jeden regał w salonie, a całość ma wyglądać schludnie. Mój upragniony i wyczekiwany KALLAX pomieścił zarówno dwa rzędy książek, jak i te bibeloty, które nie nadają się na "wystawę".
Zdjęcie galerii
   Różowe segregatory TJENA nie tylko dodają całemu wystrojowi koloru, ale też służą mi do przechowywania czasopism. W pudełkach KASSETT trzymam luźne papiery, rachunki i faktury, a w koszach DRONA znalazło się miejsce na koce i pościel.
Zdjęcie galerii
   Regał uzupełniłam jeszcze we wkłady z drzwiczkami, za którymi chowam płyty CD i DVD, żeby się nie kurzyły. Na samej górze postawiłam też ramki i dekoracje. Takie przechowywanie nie jest nudne!!! Co jakiś czas można zmienić kolor przewodni oraz układ dodatków :)
Zdjęcie galerii
   Mały KALLAX służy mi zarówno, jako szafka na buty, jak i regał oddzielający salon od przedpokoju. Pudełka LEKMAN wykorzystałam do przechowywania butów i kapci, natomiast w KASSETT trzymam akcesoria do czyszczenia oraz impregnacji obuwia.
Zdjęcie galerii
   W regale znalazło się też miejsce na stojak z winem, żeby zawsze było pod ręką ;)

Komentarz IKEA FAMILY:

  Jeden regał, a mieści w sobie tyle bogactwa! Wszystko, co zazwyczaj można znaleźć w salonie zostało poukładane ze smakiem. 5 rodzajów przechowywania – pudełka kartonowe, pojemniki, szafki, segregatory i wolne półki. Wszystko po to, by w dekoracyjny sposób zasłonić to, co powinno być niewidoczne i wyeksponować to, co najpiękniejsze. Dodatkowo świetny pomysł na maksymalne wykorzystanie małego regału jako szafki na buty.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.