Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

KATARZYNA STOCKA

 konkurs zakończony (20)

Zdjęcie galerii
   Na blacie znajdują się rzeczy codziennego użytku czyli: grzebienie w osłonce na doniczkę z Ikea, ulubione perfumy, waciki i patyczki w pojemniczkach na przyprawy z Ikea, najczęściej używana biżuteria :)
Zdjęcie galerii
   Płytka szuflada miętowej komody Alex idealnie nadaje się dla mojej biżuterii: każdy pierścionek trzymam osobno (pudełko na lód), każdy zestaw bransoletek w osobnym pudełku oraz posegregowane kolczyki - wszystko na swoim miejscu i rano niczego nie trzeba szukać :)
Zdjęcie galerii
   W drugiej szufladzie przechowuję kosmetyki do makijażu: pudry, szminki, tusze do rzęs - płaskie kosmetyki idealnie wpasowały się w płytką szufladę Alex. Natomiast w głębszych szufladach trzymam paski, które umieściłam w turkusowych pudełkach Skubb z Ikea.
Zdjęcie galerii
   Zbiór moich okularów umieściłam na wielofunkcyjnym wieszaku z Ikea, dzięki czemu moje ulubione okulary nie niszczą się i zawsze potrafię je znaleźć w porannej gonitwie, a puste miejsce na wieszaku zachęca do nowych zakupów :)
Zdjęcie galerii
   Wiosna... dlatego zimowe akcesoria schowane w poręcznych i ślicznych pudełkach z Ikea, a żeby za pół roku nie szukać czapek i szalików zostały one podpisane!
Zdjęcie galerii
   Uwielbiam to łóżko z Ikea za funkcjonalność i duże szuflady, w których trzymam pościel oraz bieliznę, apaszki, skarpetki i inne rzeczy - wszystko posegregowane i poukładane w turkusowych pudełkach z Ikea!

Komentarz IKEA FAMILY:

  Pokój prawdziwej elegantki – biżuteria i kosmetyki posegregowane zostały w szufladach – miejsca organizują turkusowe pojemniki. Sprytnie wykorzystano również doniczkę i słoiczki na przyprawy – w końcu kto powiedział, że przysłużyć się mogą tylko w kuchni? W szufladzie nawet pojemnik na kostki lodu ma swoje nowe zadanie. Wielofunkcyjny wieszak przydaje się do organizacji drobnych przedmiotów, a podpisane kartonowe pudełka czekają na zmianę pogody lub pory roku.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.