Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MARTA ŻOCH

 konkurs zakończony (4)

Zdjęcie galerii
   W mojej sypialni nie było miejsca głęboką, rozbudowaną szafę. W zamian za to stanął tam regał BESTA, który swoimi wymiarami nie zabrał wiele przestrzeni a stworzył idealne miejsce do przechowywania. Wysuwane drążki sprawdzają się idealnie przy niezbyt głębokich szafach a pudełka to idealny sposób na dodatkowe przechowywanie.
Zdjęcie galerii
   W sypialni stoi też niewielki regał (IKEA, obecnie niedostępny) na którym mieszczą się moje materiały ze studiów, posegregowane i ułożone w segregatorach. Znalazło się też miejsce na pamiątkę po prababci - stara lampa naftowa oraz magazyny wnętrzarskie. W ramkach widnieją ulubione reprodukcje.
Zdjęcie galerii
   Na niewielkiej przestrzeni (1,2m x 1,3m) znajduje się garderoba mojej mamy. Mieści ona nie tylko jej rzeczy ale również część moich. Zdjęcie zaraz po umeblowaniu.
Zdjęcie galerii
   Komoda mimo niewielkich rozmiarów mieści naprawdę wiele. Na drążkach MULIG znalazło się wiele miejsca na zawieszenie ciuchów. Na 3 wpornikach w ramach półki wykorzystałam drzwi HAGGEBY, zależało mi na półce o głębokości 40cm tak aby pomieścić jak najwięcej, ułatwiają mi to postawione na niej pudła SAMLA. We wspornikach znalazło się również miejsce dla parasolek.
Zdjęcie galerii
   Na regale BILLY, który zyskał nadstawkę, mieszczą się ciuchy, torebki i część butów. Na drążkach Mulig wiszą również kurtki. Między komodą a regałem znalazło się idealne miejsce na odkurzacz. Mimo niewielkiej przestrzeni jest przestronnie i wszytko ma swoje miejsce.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Półki wykorzystane co do centymetra! Wysuwane wieszaki pozwalają na wygodne przeglądanie garderoby, a pudełka przechowują przedmioty rzadziej wykorzystywane. Każda bluzka i spódnica może mieć tu swoje miejsce – pomimo dużej liczby ubrań nie można odczuć ciasnej przestrzeni. Dodatkowe półki nad szafami tworzą jeszcze więcej miejsca dla niezbędnej garderoby, a regał w sypialni zmieści sporo przedmiotów – nie tylko dokumentów.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.