Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

ALEKSANDRA MAKSIM

 konkurs zakończony (11)

Zdjęcie galerii
   Przybory do szycia - wszystko na swoim miejscu. Nici zostały poukładane w specjalnym organizerze, a guziki w pudełkach przeznaczonych do przechowywania śrubek i nakrętek. Pojemniczki na jedzenie dla niemowląt oznaczone naklejkami w odpowiednim kolorze świetnie sprawdzają się przy segregowaniu muliny do haftowania.
Zdjęcie galerii
   Zestawy do robótek ręcznych chętnie przechowuję w różnych pudełkach i organizerach - nie tylko wyglądają estetycznie, ale zajmują też mniej miejsca, niż oryginalne opakowania.
Zdjęcie galerii
   Szafka na przybory biurowe. Pisaki i długopisy zostały umieszczone w szklankach, a drobne akcesoria w pudełkach po zapałkach oklejonych ozdobnym papierem. Opisy na frontach pozwalają łatwo i szybko sięgnąć po potrzebny przedmiot.
Zdjęcie galerii
   Szafka w drugim pokoju. Priorytetem było pozostawienie jak największej ilości wolnej przestrzeni do pracy na biurku, dlatego wszystkie akcesoria umieszczone zostały na szafce. Wyeksponowanie jedynie niezbędnych, często używanych przedmiotów umożliwiło utrzymanie porządku nawet na tak niewielkiej przestrzeni.
Zdjęcie galerii
   Przy segregowaniu czasopism i dokumentów doskonale sprawdzają się plastikowe pudła i tacki na dokumenty - dzięki nim wszystko jest pod ręką, łatwo dostępne i estetycznie zorganizowane.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Kreatywne przechowywanie z artystycznym zacięciem – przybory do szycia i zestaw do robótek to przykłady wyjątkowej kompresji przedmiotów na małej przestrzeni. Małe pudełeczka sprawdzają się przy przechowywaniu często używanych, drobnych przedmiotów. Nawet pudełka po zapałkach czy śrubkach mają tu swoje drugie życie. W biurze również porządek – na biurku sporo miejsca, a dokumenty posegregowane z dokładnością księgowej.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.