Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MAGDALENA SIWEK

 konkurs zakończony (1)

Zdjęcie galerii
   W mojej łazience panuje ład i porządek dzięki zastosowaniu wielu sprytnych miejsc do przechowywania. Przy wannie znajdują się trzy pojemniczki, w których umieściłam wszystkie niezbędne akcesoria do kąpieli i pielęgnacji ciała. Obok stoi kosz na pranie, który tworzy komplet z małymi pojemniczkami. Kaloryfer natomiast nie służy tylko i wyłącznie do zagrzania pomieszczenia. Są na nim powieszone ręczniki w związku z czym nie muszę tracić miejsca na haczyki do zawieszania ręczników.
Zdjęcie galerii
   Aby nie wystawiać wszystkich kosmetyków na widoku zastosowałam podwieszany słupek, w którym znajduje się wiele półeczek. Mieszczą one wszystkie kosmetyki moje i męża. Na kolejnym zdjęciu widać jak wygląda w środku.
Zdjęcie galerii
   Tak jak pisałam- wszystko się zmieściło ;)
Zdjęcie galerii
   Umywalka znajduje się na podwieszanej szafce, dzięki czemu zyskuję kolejne miejsce do przechowywania. Zawartość szafki przedstawiona na kolejnym zdjęciu.
Zdjęcie galerii
   Nie lubię gdy szczoteczki do zębów znajdują się na widoku, dlatego też miejsce dla nich znalazło się w szufladzie pod umywalką. Pod ręką zawsze są też czyste ręczniki i inne akcesoria.
Zdjęcie galerii
   Przestrzeń między podłogą, a podwieszaną szafką również została wykorzystana. Umieściłam tam dwa pojemne kosze pasujące do kosza na pranie oraz pojemniczków na wannie. Miejsce w nich znalazły rzeczy większe gabarytowo np. papier toaletowy.
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.