Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

MATEUSZ KASZOWSKI

 konkurs zakończony (28)

Zdjęcie galerii
   Minimalistyczna łazienka utrzymana w kolorach beżu i szarości. Dzięki akcesoriom z IKEI udało się całkiem wygodnie zorganizować tą niewielką przestrzeń. Większość wyposażenia pochodzi z IKEI, a jeżeli nie, to można tam odnaleźć podobne :)
Zdjęcie galerii
   Wazon z IKEA świetnie posłużył jako dekoracja. Nie obyło się bez niezastąpionego lusterka. Uchwyt na papier pochodzi z IKEI, a kosz na pranie bardzo podobny również można tam znaleźć..
Zdjęcie galerii
   W szufladach udało się ukryć większość kosmetyków w poręcznych koszach.
Zdjęcie galerii
   Dzięki podziałce w górnej szufladzie powstały dwa osobne miejsca na przechowywanie kosmetyków i bibelotów.
Zdjęcie galerii
   Samodzielnie wykonana wysuwana szafka, która ukrywa się za pralką. W razie potrzeby można ją wysunąć i wyjąć potrzebne detergenty.
Zdjęcie galerii
   Na pralce stoi dodatkowe lustro, które jest niezwykle poręczne no i ładnie się prezentuje :) Pozostałe bibeloty, szczotki, suszarki poukładane są w wiklinowych koszach, również dostępnych w IKEA. Mam nadzieję, że mój porządek w łazience się WAM podoba :)

Komentarz IKEA FAMILY:

  Kosze pomocne w łazience! Dzięki nim można szybko posprzątać i w łatwy sposób utrzymywać czystość. Praktyczne dzielone szuflady i szafki pomagają w przechowywaniu małych i dużych przedmiotów codziennego użytku. Przestrzeń - pomimo tego, że mała – została w pełni wykorzystana, a przebywanie w niej z pewnością jest przyjemnością!
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy ! Dodaj komentarz za pomocą formularza poniżej.