Wybierz swój sklep:

Galeria konkursowa

ALICJA MIODEK

 konkurs zakończony (154)

Zdjęcie galerii
   Urządzenie łazienki 4,5m2 było nie lada wyzwaniem, na szczęście kilka pomysłów sprawiło, że udało nam się zaprojektować funkcjonalną pod każdym względem łazienkę w łagodnym kolorze zieleni z dość odważnymi pomarańczowymi dodatkami.
Zdjęcie galerii
   Największym problemem naszego projektu było dobranie odpowiedniej kabiny prysznicowej, która nie zajmowałaby zbyt dużo miejsca, a jednocześnie, która byłaby wygodna i funkcjonalna, no i ładnie się prezentowała. Tak więc wybraliśmy składaną kabinę oraz zdecydowaliśmy się na opcję bezbrodzikową, co świetnie się sprawdza w utrzymaniu czystości w łazience.
Zdjęcie galerii
   Bardzo funkcjonalną okazała się zabudowa z półkami i szufladą, w której także swoje miejsce znalazła pralka.
Zdjęcie galerii
   Praktyczne i duże szuflady, które w pełni się wysuwają, są doskonałe do przechowywania kosmetyków, a kilka drobiazgów z IKEI pomaga utrzymywać w nich ład i porządek.
Zdjęcie galerii
   Wspomniana już wcześniej zabudowa jest miejscem przechowywania koszy i mis na pranie, a także potrzebnych detergentów i ręczników. Znajdująca się poniżej pralka ustawiona jest na dogodnej wysokości, dzięki której wkładając do niej pranie, nie trzeba się schylać. Należy również wspomnieć o tym, że podczas prania zamknięta w środku pralka jest praktycznie niesłyszalna.

Komentarz IKEA FAMILY:

  Praktyczne urządzenie małej łazienki to nie lada wyzwania. Funkcjonalne szuflady i zabudowa pralki pomagają w przechowywaniu kosmetyków, detergentów i ręczników, a odpowiedni wybór kabiny prysznicowej pozwolił zaoszczędzić sporo cennego miejsca!
Komentarze klubowiczów IKEA FAMILY:
 SARA SUTKOWSKA06.02.2015
Bardzo ładna łazienka, a do tego pomysłowo zagospodarowana. :)
 PATRYK KLACZYK12.02.2015
Piękna kompozycja, zieleni z pomarańczem, odważna ale efektowna. :)