Poniedziałki, czwartki, piątki – codzienna poranna krzątanina. Tempo może być szybkie, bo dzieje się wiele. Prysznic, śniadanie, ubieranie. Pomiędzy jednym a drugim te nieznośne poszukiwania – kluczy, krawatu, skarpetek do pary. Bo czasu wciąż za mało. Życie bywa skomplikowane samo w sobie, dlatego nie warto komplikować jeszcze bardziej czynności, które da się opanować. Dzięki przydatnym akcesoriom z serii SPRUTT możesz działać sprawniej, szybciej, bez stresu. My czasu nie wydłużymy, bo cudów nie ma, ale możemy sprawić, że zyskasz kilka minut, które poświęcisz na przykład na… przytulenie kogoś, kto jest dla ciebie ważny albo na poranny spacer. Niemożliwe? Sprawdź.
SPRUTT zasłona prysznicowa, 100% poliester, wymiary 180 × 180 cm, kolor biały/żółty, projekt: Chenyi Ke

Dla niej. 
Zaczynamy od ciebie, bo wiemy, jak w prosty sposób ułatwić ci poranną organizację. Na głowie masz zawsze wiele, ale w pierwszej kolejności pomyśl o tym, co zrobić, by zyskać kilka minut. Gdy ty będziesz uśmiechnięta, cała reszta może pójść gładko. Co robisz najpierw, jak zaczynasz dzień? Szybki prysznic, by się obudzić? A potem, zanim wstaną pozostali, kolejne piętnaście minut, które masz tylko dla siebie. Mało czasu, a tobie zależy na tym, by wyglądać dobrze i czuć się komfortowo. Wiemy, jak to działa. Prysznic może być relaksujący, gdy masz wszystko pod ręką i nie szukasz maszynki do golenia pomiędzy tubkami pasty i dziecięcymi szamponami. Mamy pomysłowe rozwiązanie na to, jak przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy w łazience. Tym razem proponujemy zasłonę prysznicową SPRUTT z jaskrawymi neonowymi kieszeniami. Włożysz do nich to, czego najbardziej rano potrzebujesz. Kieszenie są przeznaczone głównie na drobne rzeczy, takie, które szybko giną, albo najtrudniej je znaleźć, gdy się spieszymy. Wiemy, że w łazience zawsze przyda się dodatkowe miejsce na drobiazgi. Opracuj system – na dole lakiery do paznokci i nożyczki, wyżej balsam do ciała, jeszcze wyżej nić dentystyczna, najwyżej akcesoria do makijażu. Jaki masz sposób na przechowywanie? I umów się z najbliższymi, że zasłona jest tylko twoja – im oddaj półkę nad umywalką.
SPRUTT wózek, stal malowana proszkowo i plastik, wymiary 56 × 35, 91 cm, kolor biały

Ok. Prysznic mamy za sobą. Śniadanie robisz sobie w pracy, więc rano pijesz tylko łyk herbaty i połykasz kęs świeżego rogalika (do diabła, znowu się spieszysz?). Dzieci spokojnie jedzą – swoją drogą ciekawe jak długo – więc ty możesz przez chwilę zająć się makijażem. Znowu szukasz pudru? Może zostawiłaś w torebce? Lubisz mieć na oku to, co dzieje się w kuchni, ale jedną nogą cały czas jesteś przed lusterkiem w łazience. Myślisz, że tego nie da się połączyć? Błędnie. Spróbuj z mobilnym wózkiem SPRUTT. Ma otwarte miejsce do przechowywania, stolik na górze i kółka, dlatego można go dowolnie przesuwać z łazienki do przedpokoju lub pokoju albo wszędzie tam, gdzie akurat dzieje się coś ważnego, nie tylko dla ciebie.

SPRUTT pojemnik kaczka, plastik, kolor biały


Dla dzieci. 
One też lubią mieć swoje rzeczy w jednym miejscu. Oczywiście masz pudełka na ich kosmetyki, ale prawie wszystkie są z tych „dla dorosłych”. Dlaczego nie sprawić im frajdy i nie sprezentować pudełka w kształcie kaczki z serii SPRUTT? Można w niej trzymać łazienkowe zabawki: żółta kaczuszka i pomarańczowy gumowy krab wreszcie znajdą swoje miejsce, a ty porządek w łazience i brak perspektyw na potknięcie się o rozrzucone przedmioty (przecież prosiłaś wieczorem dzieci, by ułożyły wszystko w jednym miejscu). Na pewno zaoszczędzisz czas, bo nie będziesz już musiała sprzątać po maluchach. Zabawki z łazienki też mogą mieć swoje miejsce, a ty kolejne pięć minut.
 
A jeśli twoje dzieci wyrosły już z łazienkowych gadżetów? Kaczka Sprutt może też przydać się na wiele innych rzeczy – może twoja córka codziennie rano szuka gumki do włosów, kolorowych spinek lub tej nowej kokardki, którą kupiłaś kilka dni temu? Przecież ona uwielbia, gdy robisz jej kucyki. W pudełku z serii SPRUTT zgromadzi wszystkie najpotrzebniejsze przybory w jednym miejscu, więc nie będzieci tracić czasu na szukanie. A może to pojemnik dla ciebie? Nawet dorosły lubi od czasu do czasu poczuć się jak dziecko.

SPRUTT wieszak z 25 gałkami, stal malowana proszkowo, wymiary 160 cm, kolor biały


Dla niego. 
Na jednym wieszaku spodnie, na drugim koszula, na trzecim krawat, na czwartym… można jeszcze długo wymieniać. W garderobie każda rzecz ma swoje miejsce, ale rano nie ma czasu, by to kompletować, poza tym twoja żona wie lepiej, gdzie trzymasz niebieskie podkoszulki (ale teraz ci tego nie powie, bo właśnie suszy włosy). Wolałbyś mieć wszystko pod ręką, w jednym miejscu? Jasne, że tak. Wieszak SPRUTT ma mnóstwo gałek, więc idealnie nadaje się do przygotowania stroju do pracy. Gdy przygotujesz ubranie wieczorem – zyskasz kilka minut, a przecież rano czas biegnie nieubłaganie. Z wieszakiem będziesz mieć zabawę, jeśli opracujesz kilka pomocnych trików – możesz np. koszule powiesić po jednej stronie, krawaty po drugiej. Może nie masz problemu z doborem garderoby, ale rano każda minuta jest na wagę złota. A może w niedzielę wieczorem przygotujesz ubranie na cały tydzień? Na każdy dzień masz po pięć gałek, myślisz, że ci wystarczy? Może to być zabawny sposób na odliczanie dni do weekendu, chyba że wieszakiem podzielisz się z żoną. Nie zapomnij o ładowarce do samochodu i słuchawkach, powieś na środku, tam, gdzie masz jasny żółty x, na pewno rzuci ci się w oczy, gdy będziesz wychodził. Zaznaczone, odhaczone, zabrane.

SPRUTT kosz biały, 4 poziomy, stal malowana proszkowo, rozmiar koszy: średnica 20, 24, 29 i 34 cm, wys. 13 cm, kolor biały


Mamy dla ciebie jeszcze jedno rozwiązanie, które pomoże ci lepiej zorganizować poranne wyjście z domu. Pamiętaj, że dobry początek, czyni resztę dnia łatwiejszą i do zniesienia, szczególnie gdy coś idzie nie tak, jakbyś chciał. Tym razem kosz SPRUTT. Ma cztery poziomy, które możesz dobrze wykorzystać: na dole pasta do butów, wyżej przybory do włosów, najwyżej twoje kosmetyki. A może się podzielisz – jedna półka twoja, druga żony, trzecia dzieci, a czwarta wspólna. U kogo jest porządek? Kosz przyda się przy wejściu – włóż do niego to, o czym zawsze zapominasz, miej pod ręką klucze i kapelusz od słońca, krem na wiatr i okulary. Ale równie dobrze możesz ją ustawić w łazience lub w sypialni obok toaletki. Tym razem dajemy ci pełną dowolność.
 
Dla wszystkich. 
Nikt nie wie, jak to się dzieje, ale rano, gdy czas jest napięty, rzeczy lubią się gubić. Szafka SPRUTT z oznaczonymi szufladami sprawi, że nie trzeba już będzie przekopywać wszystkiego w poszukiwaniu najpotrzebniejszych rzeczy. Wybrana szufladka może być podpisana albo oznaczona graficznie. Każde z was ma inny kolor lub znaczek. To zabawne, w jak prosty sposób można ułatwić sobie życie. A może wszystkie szufladki są wspólne – w jednej trzymacie klucze, w drugiej dokumenty, w trzeciej chusteczki do nosa. Rozwiązań może być mnóstwo, a szukanie swojego rodzinnego sposobu na szafkę SPRUTT też może być zabawą. Zapytaj swoje dzieci, jak one to widzą i wspólnie ustalcie, co gdzie chowacie. I co kryje się za okrągłym kółeczkiem. Gra w skojarzenia może być sposobem na niedzielne popołudnie. A może do oznaczenia szuflad użyjecie kolorowych naklejek (literka k jak klucze, d jak dokumenty…). Kolekcja SPRUTT powstała, by ułatwić i uprzyjemnić przebrnięcie przez najbardziej zabiegane momenty dnia. Szafka oznaczona naklejkami SPRUTT to kolejny zabawny element w waszej przestrzeni. I kilka dodatkowych minut. Naklejki są idealne dla młodzieży lub młodych duchem. Udekorują każdą ścianę, nadadzą indywidualnego charakteru i wprowadzą element zaskoczenia do wnętrza. A czemu nie przykleić ich na zewnętrzną stronę prysznica i w ten sposób przysłonić nasze ciało?

SPRUTT naklejki dekoracyjne, plastik, w zestawie 2 karty (72 × 100 cm)